Якщо у високодохідника зменшився дохід, він може прийняти рішення про незастосування різниць

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Червень, 2017/№ 52
Чи має право платник податку, який за результатами попереднього (звітного) року мав дохід, що перевищував 20 млн грн., та здійснював коригування фінансового результату до оподаткування, а за податковий (звітний) рік його дохід не перевищує 20 млн грн., прийняти рішення про незастосування коригування фінансового результату у річній податковій декларації з податку на прибуток підприємств?

Платник податку, який за результатами попереднього (звітного) року мав дохід, що перевищував 20 млн грн., та який подавав податкові декларації з податку на прибуток підприємств за звітний квартал, півріччя, три квартали та здійснював коригування фінансового результату до оподаткування за ці періоди, у разі неперевищення за результатами року граничної межі обсягу доходів (20 млн грн.) має право задекларувати в річній декларації рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування та відповідно не визначати податкові різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років) за такий податковий (звітний) рік.

Уточнюючі декларації при цьому за 1 квартал, півріччя та три квартали подавати не потрібно. На підставі п. 46.4 ст. 46 ПКУ платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до неї, складене за довільною формою, з поясненням мотивів подання.

За матеріалами Бази знань (категорія 102.13) http://zir.sfs.gov.ua

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити