(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 43
  • № 42
  • № 41
  • № 40
  • № 39
  • № 38
  • № 37
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
17/23
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Травень , 2017/№ 35-36

Підприємцям не дозволено ставити ПДВ в ПК по деяким ОЗ. Думка податківців

http://tinyurl.com/yyfvwo55

Податківці у Базі знань (категорія 101.14) визнають, що фізична особа — підприємець, яка зареєстрована платником ПДВ, може включати суми ПДВ, нараховані (сплачені) у зв’язку з придбанням основних засобів (ОЗ), до податкового кредиту (ПК), за умови взяття на облік такого майна в якості основних засобів відповідно до вимог ст. 177 ПКУ, крім земельних ділянок, об’єктів житлової нерухомості, легкових та вантажних автомобілів.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
фізособа-підприємець, платник ПДВ, придбання основних засобів, податковий кредит додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті