(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 70
  • № 69
  • № 68
  • № 67
  • № 66
  • № 65
  • № 63
  • № 62
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/23
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Серпень , 2018/№ 64

Що писати в графі 2 «Від кого отримано чи кому видано» КК, якщо готівку отримали в банку

http://tinyurl.com/y5j7o3rs
Що зазначати в графі 2 «Від кого отримано чи кому видано» КК, якщо в реквізиті «Прийнято від» відповідного ПКО, оформленого на оприбуткування готівки з банку, значиться прочерк?

З матеріалу на с. 9 сьогоднішнього номера ви знаєте, що згідно з приписами абзацу п’ятого п. 32 Положення № 148 реквізит «Прийнято від» у ПКО, що оформляється на оприбуткування в касу підприємства готівки, отриманої в банку, заповнювати не слід. Тобто тут в такому ПКО слід ставити прочерк.

Зрозуміло, що ця ситуація — отримання готівки в касі банку — так би мовити, виняткова з погляду заповнення касових документів. У тому сенсі, що НЕзаповнення реквізиту «Прийнято від» відповідного ПКО, очевидно, тягне за собою певну особливість заповнення пов’язаного із цим реквізитом ПКО і відповідного до останнього реквізиту КК — графи 2 «Від кого отримано чи кому видано». Адже зазвичай інформацію з реквізиту «Прийнято від» ПКО просто переписують до графи 2 КК. Але!

Але якщо для обговорюваної виняткової ситуації (оприбутковується готівка, отримана в банку) стосовно реквізиту «Прийнято від» відповідного ПКО Положення № 148 говорить прямо — «не заповнювати», то щодо заповнення графи 2 КК воно мовчить... ☹

На нашу думку, вихід усе ж є. Адже ми недарма рекомендували в зазначеній публікації для опису характеристики (призначення) отриманої суми готівки використовувати реквізит «Підстава» відповідного ПКО. Тож якщо ви так зробите, то саме звідси зможете переписати інформацію про отриману готівку (з номером і датою банківської квитанції) до графи 2 «Від кого отримано чи кому видано» вашої КК й аналогічно — до графи 5 «Примітки» журналу реєстрації касових документів (типової форми № КО-3а).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
касова книга, прибутковий касовий ордер, отримання готівки у банку, заповнення реквізитів додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті