(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
7/9
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Серпень , 2018/№ 70

Експрес-відповіді на запитання щодо таблиці 5 Звіту за формою № Д4

http://tinyurl.com/y48gnaaa
Чи потрібно в таблиці 5 Звіту за формою № Д4 за серпень 2018 року формувати строки на всіх працівників підприємства, щодо яких раніше не подавалася інформація про посади, на яких вони працюють?

Таблиця 5 Звіту за формою № Д4 призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб. Вона формується та подається страхувальниками виключно за наявності у звітному періоді фактів укладання та/або розірвання трудових (цивільно-правових) договорів, переведення особи на іншу посаду або роботу в межах цього ж страхувальника, початку/закінчення проходження військової служби або надання відповідної відпустки, зазначеної у п. 8 розд. IV Порядку № 435.

Отже, якщо за застрахованою особою у звітному місяці зазначені події не відбувалися, то дані щодо неї в таблиці 5 не відображаються.

Що потрібно зазначати страхувальнику — звичайному підприємству при заповненні реквізиту 16 таблиці 5 Звіту за формою № Д4?

Реквізит 16 таблиці 5 Звіту за формою № Д4 призначений для відображення інформації про документ-підставу про початок роботи та відпустку, кінець трудових або цивільно-правових відносин, переведення на іншу посаду. Таким документом при відображенні фактів:

— початку/закінчення трудових відносин, переведення на іншу посаду, початку/закінчення відпустки для догляду за дитиною до 3 років (від 3 до 6 років) є відповідний наказ (розпорядження) керівника підприємства. У реквізиті 16 зазначаємо: «наказ (розпорядження), дата, номер»;

— укладення/припинення цивільно-правових відносин — договір про виконання робіт (договір підряду) чи надання послуг. У реквізиті 16 зазначаємо: «договір, дата, номер»;

— початку/закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами — реквізити листка непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами або наказу (розпорядження) про надання такої відпустки, якщо він видавався. У реквізиті 16 зазначаємо: «ЛН, серія, номер» або «наказ (розпорядження), дата, номер».

Яка інформація зазначається страхувальником — звичайним підприємством у реквізиті 17 таблиці 5 Звіту за формою № Д4?

Реквізит 17 таблиці 5 Звіту за формою № Д4 призначений для відображення інформації про підставу для припинення трудових (цивільно-правових) відносин. Так, у разі:

— звільнення працівника у реквізиті 17 зазначаєте підставу для припинення трудових відносин згідно з чинним законодавством із посиланням на відповідну статтю, пункт закону. Наприклад, «п. 4 ст. 40 КЗпП України»;

— закінчення цивільно-правових відносин у реквізиті 17 зазначаєте главу ЦКУ, яка регулює відповідні відносини. Наприклад, для договорів підряду — «гл. 61 ЦКУ», для договорів про надання послуг — «гл. 63 ЦКУ».

Чи потрібно заповнювати реквізити 12 — 15 таблиці 5 Звіту з ЄСВ за рядками з даними про відпустки?

Ні, реквізити 12 — 15 не потрібно заповнювати при відображенні фактів початку/закінчення відповідної відпустки. Ці реквізити звичайні страхувальники заповнюють виключно за рядками, у яких відображені факти початку/закінчення трудових (цивільно-правових) відносин та переведення на іншу посаду.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
форма № Д4, звіт з ЄСВ, таблиця 5, інформація про посади, припинення трудових відносин, відпустка, заповнення реквізитів додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті