(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 26
  • № 25
  • № 24
  • № 23
  • № 22
  • № 19-20
  • № 18
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/17
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Березень , 2018/№ 21

Незавершене будівництво не впливає на податкові різниці

ДФСУ у листі від 22.02.2018 р. № 718/6/99-99-15-02-02-15/ІПК роз’яснює: оскільки незавершені капітальні інвестиції (незавершене будівництво) не належать до основних засобів, то різниці, які визначаються згідно зі ст. 138 ПКУ, за такими активами у платника не виникають.

Зауважимо, що ПКУ не містить коригувань щодо переоцінки незавершеного будівництва. Тому такі операції впливають на об’єкт оподаткування податком на прибуток за правилами бухобліку.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
незавершене будівництво, незавершені капітальні інвестиції, податкові різниці, податок на прибуток додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті