(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
11/16
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Травень , 2018/№ 41

Доходи за 2004 — 2018 рр. виплачено в травні 2018 року: розраховуємо компенсацію

Таблицю з величинами приросту індексів споживчих цін для розрахунку компенсації у зв’язку з порушенням строків виплати зарплати у разі погашення боргів у квітні 2018 року шукайте в «Податки та бухгалтерський облік», 2018, № 31, с. 27. У сьогоднішньому номері наведемо індекси для розрахунку суми компенсації щодо доходів, нарахованих у 2004 — 2018 роках, якщо вони виплачуються в травні 2018 року.

Увага! Ви повинні виплачувати працівникам компенсацію тільки в тому разі, якщо затримуєте виплату зарплати на один календарний місяць і більше. Тобто проводити розрахунок і нарахування компенсації зобов’язані тільки ті підприємства, які несвоєчасно виплачують зарплату своїм працівникам. Якщо працівник не отримав заробітну плату своєчасно зі своєї вини, вона не підлягає компенсації.

Сума компенсації визначається як добуток суми нарахованої, але не виплаченої працівнику зарплати за відповідний місяць (після утримання податків та обов’язкових платежів) і приросту індексу споживчих цін (індексу інфляції) у відсотках для визначення суми компенсації, ділений на 100. Таким чином, у розрахунку суми компенсації бере участь «чиста» заробітна плата, тобто нарахована сума за мінусом утриманих сум ПДФО, ЄСВ (чи їх «попередників») та військового збору.

Зареєструйтесь

для того, щоб читати статтю повністю.

Зареєструватися

Вже зареєстровані? Увійти з паролем

індекс споживчих цін, компенсація за затримку виплати зарплати, коефіцієнти компенсації додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті