Сплати адмінштраф! Звільнися від штрафу за КЗпП!

В обраному У обране
Друк
Ярмак Марія, юрист
Податки та бухгалтерський облік Квітень, 2019/№ 29
Погодьтеся, звучить принадно... ФОП або директор юрособи оплачує невеликий (за мірками санкцій за ст. 265 КЗпП) адмінштраф і все! Вільний! Така ситуація може стати реальністю. Принаймні якщо виходити із судової практики. Але чи так усе просто?

Подвійне покарання за одне і те ж порушення

На подібну зухвалість нас дійсно наштовхнула судова практика. У Єдиному реєстрі судових рішень стали з’являтися дуже обнадійливі постанови.

Що лягає в основу аргументів? Як же звільняються від штрафів за ст. 265 КЗпП після сплати адмінштрафу за ст. 41 КУпАП?

Посилаються на ч. 1 ст. 61 Конституції України:

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити