«Прострочені» помилки (старші за 3 роки)

Свіриденко Алла, податковий експерт
Податки & бухоблік Січень, 2020/№ 3
В обраному У обране
Друк
У січні 2020 року підприємство виявило помилку в реєстраційному номері платника податку, допущену при заповненні Податкового розрахунку за формою № 1ДФ за 1 квартал 2016 року. Чи потрібно виправляти помилки, з моменту вчинення яких минуло більше 3 років? Чи загрожують підприємству штрафні санкції за таку помилку?

Як свідчить п. 50.1 ПКУ, у тому разі, якщо в майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, встановлених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки в раніше поданій податковій декларації, він зобов’язаний подати уточнюючий розрахунок до неї.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд