Теми статей
Обрати теми

Продаж алкоголю на розлив на винос — так! А якщо в ПЕТ-тарі?

Павленко Олексій, податковий експерт
Лист ДПСУ від 20.05.2024 № 2787/ІПК/99-00-09-04-03 ІПК

Висновок документа

Госпсуб’єкт може здійснювати роздрібну торгівлю на розлив без споживання на місці (на винос) алкогольними напоями в тару, визначену ст. 11 Закону № 481*.

У разі розливу алконапоїв у тару, не передбачену цією статтею, застосовується штраф за ст. 17 Закону № 481 (200 % вартості проданого, але не менше 85 тис. грн)

* Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» від 19.12.95 № 481/95-ВР.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі