Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Цільовий землевідвід для ПДВшної пільги

Редакція ПК
Податковий кодекс Серпень, 2011/№ 15
Друк
Відповідь на запитання

Цільовий землевідвід для ПДВшної пільги

 

Чи потрібно отримувати довідку про цільовий землевідвід для того, щоб отримати пільгу з будівництва доступного житла?

 

У

ПК такої умови немає.

Однак, беручи до уваги роз’яснення податківців щодо пільги з

п. 197.15 ПК, мабуть, таку довідку (або щось до неї подібне) забудовник буде змушений отримати.

Нагадаємо, що серед інших вимог до пільговиків податківці висунули й таку:

«При цьому земельні ділянки, на яких здійснюється таке будівництво, повинні бути включені до відповідного переліку».

Разом з тим, ми б звернули увагу на головну проблему застосування пільги з

п. 197.15 ПК, пов’язану з тим, що об’єктом пільгування є не вартість «доступної» нерухомості, а роботи з її спорудження. Це різко підвищує ризики користування цією пільгою.

 

За матеріалами веб-конференції
І. Чалого та В. Рябова на всеукраїнському
 бухгалтерському порталі

www.buhgalter.com.ua 
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць