Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Підвищення посадового окладу директору технікуму

Редакція ОП
Оплата праці Листопад, 2008/№ 10
В обраному У обране
Друк
Відповідь на запитання

Підвищення посадового окладу директору технікуму

 

Оксана ТКАЧЕНКО, заступник начальника відділу праці та нормативно-інформаційного забезпечення Департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України

 

Чи правомірно здійснювати підвищення посадового окладу директору технікуму, якому у 2007 році було присвоєно педагогічне звання «Викладач-методист»?

(м. Слов’янськ, Донецька обл.)

 

Атестація педагогічних працівників провадиться згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти України від 20.08.93 р. № 310.

Відповідно до

пункту 2.3 цього Положення керівники навчальних закладів, які мають педагогічне навантаження, атестуються на загальних підставах, тобто на відповідність займаній посаді, для визначення кваліфікаційної категорії та встановлення посадового окладу.

За результатами атестації їм може бути присвоєно педагогічні звання, у цьому випадку — це педагогічне звання «Викладач-методист».

Одночасно слід зазначити, що чергова атестація проводиться

один раз на п’ять років згідно з графіком, складеним безпосередньо в навчальному закладі.

Основним нормативним документом, за яким провадиться оплата праці працівників освіти, є

Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102.

Відповідно до

підпункту «г» пункту 24 зазначеної Інструкції ставки заробітної плати та посадові оклади педагогічних працівників, яким атестаційною комісією присвоєно педагогічне звання «Викладач-методист», підвищуються на 15 відсотків.

Проте слід зазначити, що таке підвищення стосується лише ставки викладача, тобто

частини заробітної плати директора технікуму саме за виконання ним педагогічного навантаження.
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно