Щодо відбуття та повернення працівника із відрядження

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Вересень, 2008/№ 5
Лист від 19.06.2008 р. № 154/13/116-08

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Щодо відбуття та повернення працівника із відрядження

Лист від 19.06.2008 р. № 154/13/116-08

 

У Департаменті з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянуто <…> звернення та повідомляється.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98 р. № 59 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.03.98 р. за № 218/2658 (із змінами), якщо працівник

відбуває у відрядження у вихідний день, то йому після повернення з відрядження в установленому порядку надається інший день відпочинку. Тобто це є обов’язком роботодавця.

Якщо наказом про відрядження передбачено

повернення працівника з відрядження у вихідний день, то працівникові може надаватися інший день відпочинку відповідно до законодавства у сфері регулювання трудових відносин. Питання щодо надання іншого дня відпочинку для працівника, який прибуває із відрядження у вихідний день, повинне бути врегульоване правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Що стосується працівників, які направляються у відрядження

спеціально для роботи у вихідні або святкові й неробочі дні, то такими працівниками слід вважати тих, які відряджаються з обов’язком працювати у ці дні, що має бути прямо обумовлено в наказі про відрядження. Компенсація за роботу у ці дні провадиться відповідно до ст. ст. 72, 73, 107 Кодексу законів про працю України.

Таким чином,

дні відбуття або повернення із відрядження, які збігаються з вихідними, святковими або неробочими днями, не вважаються такими, у які працівник спеціально відряджений для роботи, отже, й компенсації за роботу в ці дні не виплачується.

Директор Департаменту І. Товстенко

 

КОМЕНТАР РЕДАКЦІЇ

 

КОЛИ ВІДРЯДЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК МАЄ ПРАВО НА ДОДАТКОВИЙ ДЕНЬ ВІДПОЧИНКУ ТА КОМПЕНСАЦІЮ

 

У листі Мінпраці відповідає на запитання, що стосуються гарантій, передбачених трудовим законодавством працівникам, які перебувають у відрядженні у вихідні, святкові або неробочі дні.

1. Чи є правом або обов’язком підприємства надати працівнику інший день відпочинку, якщо його повернення з відрядження припадає на вихідний день?

На цей випадок Мінпраці відповідає, що питання надання іншого дня відпочинку для працівника, який прибуває з відрядження у вихідний день, повинно бути врегульовано правилами внутрішнього трудового розпорядку. Тобто, якщо про надання іншого дня відпочинку зазначено в таких правилах, то після приїзду з відрядження працівник буде відпочивати іншого дня. Якщо ж про це не зазначено у правилах, то права на інший день відпочинку відряджений працівник не має.

Що ж стосується відбуття працівника у відрядження у вихідний день, то після повернення роботодавець зобов’язаний надати йому інший день відпочинку (абзац дванадцятий загальних положень Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 р. № 59).

2. Чи вважається працівник таким, що направлений у відрядження спеціально для роботи у вихідні дні, якщо день вибуття або ж прибуття із відрядження припадає на вихідні дні? Тобто чи має право працівник вимагати компенсації цього дня відповідно до вимог ст. 107 КЗпП?

Виплата компенсації працівнику, який відряджений для роботи у вихідні або святкові й неробочі дні, передбачена абзацом одинадцятим загальних положень Інструкції № 59. Така виплата провадиться відповідно до статей 72, 107 КЗпП.

Так, робота у святковий і неробочий день оплачується в подвійному розмірі:

— відрядникам — за подвійними відрядними розцінками;

— працівникам, праця яких оплачується за годинними або денними ставками, — у розмірі подвійної годинної або денної ставки;

— працівникам, які одержують місячний оклад, — у розмірі одинарної годинної або денної ставки понад оклад, якщо робота у святковий і неробочий день провадилася в межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки понад оклад, якщо робота провадилася понад місячну норму.

Оплата в зазначеному розмірі провадиться за години, фактично відпрацьовані у святковий і неробочий день.

На думку Мінпраці, дні відбуття або повернення з відрядження, що збігаються з вихідними, святковими або неробочими днями, не вважаються такими, в які працівник спеціально відряджений для роботи, а отже, і компенсація за роботу в ці дні не виплачується. Для виплати компенсації потрібно, щоб працівника було відряджено саме з обов’язком працювати в такі дні. Про це має бути зазначено в наказі підприємства.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити