Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Оплачувані кабінети в загальноосвітній школі

Редакція ОП
Оплата праці Серпень, 2009/№ 16
Друк
Відповідь на запитання

О

плачувані кабінети в загальноосвітній школі

 

Оксана ТКАЧЕНКО, заступник начальника відділу праці та нормативно-інформаційного забезпечення Департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України

 

Яка може бути кількість оплачуваних кабінетів в загальноосвітній школі? Чи входять у кількість оплачуваних кабінетів майстерні, кімнати зберігання зброї, стрілецькі тири, спортивні зали тощо?

(м. Севастополь)

 

Відповідно до п. 41 Iнструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102 ( далі — Iнструкція № 102), учителям та іншим працівникам загальноосвітніх навчальних закладів, училищ фізичної культури, а також викладачам загальних дисциплін професійно-технічних навчальних закладів за завідування навчальними кабінетами провадиться додаткова оплата в розмірі 10 — 13 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Конкретний розмір доплат установлюється керівником навчального закладу за погодженням з профспілковим комітетом.

Слід зазначити, що кількість оплачуваних кабінетів у загальноосвітніх навчальних закладах визначається вищим за рівнем органом управління в межах затвердженого фонду оплати праці. У середньому кількість оплачуваних кабінетів у районі (місті) по загальноосвітніх навчальних закладах I — III ступенів, гімназіях, ліцеях, колегіумах становить 16, I — II ступенів — 3 (лист Міністерства освіти і науки України від 16.08.2005 р. № 1/9-427).

Тобто кількість оплачуваних кабінетів, за завідування якими здійснюється додаткова оплата, в різних навчальних закладах може коливатися як у більший, так і в менший бік, але в середньому по району (місту) вона має становити зазначену вище чисельність.

Також зауважимо, що до зазначеної кількості кабінетів не враховуються майстерні, спортивні зали, кімнати зберігання зброї, стрілецькі тири, зимові сади, куточки живої природи тощо. Розмір та умови додаткової оплати праці за завідування переліченими приміщеннями визначається окремо відповідно до пп. 41, 44, 50 Iнструкції № 102.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі