Надання допомоги на оздоровлення секретареві та водію методкабінету відділу освіти

Редакція ОП
Оплата праці Липень, 2009/№ 13
В обраному У обране
Друк
Відповідь на запитання

Надання допомоги на оздоровлення секретареві та водію методкабінету відділу освіти

 

Людмила ТРОХИМЕНКО, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»

 

Чи надається матеріальна допомога на оздоровлення секретареві та водію методичного кабінету районного відділу освіти?

(смт Магдалинівка, Дніпропетровська обл.)

 

Відповідно до

ст. 57 Закону України «Про освіту» від 23.05.91 р. № 1060-ХІІ педагогічним та науково-педагогічним працівникам гарантовано виплату допомоги на оздоровлення при наданні щорічних відпусток у розмірі одного посадового окладу.

Посади педагогічних та науково-педагогічних працівників визначені

Переліком посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженим постановою КМУ від 14.06.2000 р. № 963.

Посади секретаря методичного кабінету районного відділу освіти та водія методичного кабінету районного відділу освіти не належать до посад педагогічних працівників. Отже,

виплачувати допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки згідно зі ст. 57 зазначеного Закону працівникам, що обіймають такі посади, законних підстав немає.

Водночас відповідно до

п. 4 постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298 за рішенням керівника бюджетної установи, закладу та організації в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах доходів і видатків, працівникам може бути надано матеріальну допомогу, в тому числі на оздоровлення , у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання.

Ураховуючи вищезазначене, право на вирішення питання щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення секретареві та водію методичного кабінету належить керівнику районного відділу освіти. При цьому розмір матеріальної допомоги не повинен перевищувати одного посадового окладу на рік. Виплата цих сум проводиться в межах фонду заробітної плати.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд