Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Виплата надбавок за вислугу років учителям

Редакція ОП
Оплата праці Червень, 2009/№ 11
Друк
Відповідь на запитання

Виплата надбавок за вислугу років учителям

 

Оксана ТКАЧЕНКО, заступник начальника відділу праці та нормативно-інформаційного забезпечення Департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України

 

Чи здійснюється виплата надбавок за вислугу років учителям (викладачам) навчальних закладів, які працюють за сумісництвом або за погодинною оплатою праці?

(м. Київ)

 

Відповідно до абз. 9 ч. 1 ст. 57 Закону України «Про освіту» від 23.05.91 р. № 1060-XII держава гарантує педагогічним і науково-педагогічним працівникам виплату надбавок за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу педагогічної роботи в таких розмірах: понад 3 роки — 10 відсотків, понад 10 років — 20 відсотків, понад 20 років — 30 відсотків.

Порядок виплати цієї надбавки затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України «Про освіту», частини першої статті 25 Закону України «Про загальну середню освіту», частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України «Про позашкільну освіту» від 31.01.2007 р. № 78.

Дія цього Порядку, а відповідно і здійснення виплати надбавки за вислугу років поширюється на працівників, які обіймають посади згідно з переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. № 963, і на яких поширюються умови оплати праці працівників навчальних закладів та установ освіти.

Жодних обмежень у виплаті надбавки за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам, яким проводиться погодинна оплата праці або які працюють за сумісництвом, зазначеними документами не передбачено. А отже, такі працівники також мають право на отримання надбавки за вислугу років.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі