Теми статей
Обрати теми

Тривалість відпустки помічникам вихователів шкіл-інтернатів

Редакція ОП
Друк
Відповідь на запитання

Тривалість відпустки помічникам вихователів шкіл-інтернатів

 

Антоніна КЛИМЕНКО, начальник управління соціально-економічного захисту Профспілки працівників освіти і науки України

 

Якої тривалості має надаватися додаткова відпустка помічникам вихователів шкіл-інтернатів для розумово відсталих дітей?

(м. Київ)

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.97 р. № 1290 затверджено Список виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці (додаток 2).

У

п. 41 цього додатка до таких працівників віднесено молодших медичних сестер з догляду за хворими, молодших медичних сестер та обслуговуючий персонал (буфетників, офіціантів, робітників з обслуговування лазні, помічників вихователя, прибиральників виробничих приміщень), яким передбачено щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці тривалістю 25 календарних днів.

Тому помічники вихователів шкіл-інтернатів для розумово відсталих дітей мають право на щорічну додаткову оплачувану відпустку 25 календарних днів, яка приєднується до щорічної основної відпустки тривалістю 24 календарних дні.

Загальний термін щорічних основної та додаткової відпусток помічників вихователів таких навчальних закладів становить 49 календарних днів.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі