Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Щодо строків подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів

Редакція ОП
Оплата праці Лютий, 2010/№ 4
Друк
Лист від 09.02.2010 р. № 1/6-20/06

Фонд соціального захисту інвалідів

Щ

одо строків подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів

Лист від 09.02.2010 р. № 1/6-20/06

 

Фонд соціального захисту інвалідів (далі — Фонд) <...> стосовно надання роз’яснень з питання подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів повідомляє.

Визначення та обчислення строків передбачене Главою 18 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р. № 435-IV (далі — Цивільний кодекс України).

Отже, строком є певний період у часі, зі спливом якого пов’язана дія чи подія, яка має юридичне значення.

Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.

Відповідно до ст. 255 Цивільного кодексу України, якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. У разі якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції.

Строк подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів визначений п. 2 Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. № 70, а саме щороку до 1 березня

відділенням Фонду роботодавці подають відповідний Звіт.

Крім того, у самій формі № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів», затвердженій наказом Мінпраці від 10.02.2007 р. № 42, вказано, що Звіт подається не пізніше 1 березня після звітного періоду.

Таким чином, враховуючи вищевикладене, визначено порядок вчинення дій, що мають юридичне значення, в останній день строку.

Якщо вказано подання Звіту роботодавцем не пізніше 1 березня, то він може вчинити цю дію до закінчення 24 години цієї дати. Момент закінчення 24 години визначається за місцем вчинення дії, тобто за місцевим часом.

У разі коли певну юридичну дію слід вчинити в установі в останній день строку, вона має бути вчинена до моменту закінчення часу виконання відповідних операцій в цій установі, тобто до закінчення годин приймання звітів відділеннями Фонду (наприклад, встановлені години приймання звітів з 9 до 18 години).

 

Директор В. Малькін

 

КОМЕНТАР РЕДАКЦІЇ

 

СТРОКИ ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ ДО ФОНДУ ІНВАЛІДІВ

 

Вимоги законодавства, які висуваються до роботодавців щодо виконання «інвалідного» нормативу та подання звітності до Фонду, ми докладно розглядали у статті «Працевлаштування інвалідів: дотримуємось законодавчих вимог» // «Оплата праці», 2009, № 3, с. 19.

У листі, що коментується, Фонд соціального захисту інвалідів (далі — Фонд) надав роз’яснення про строки подання звітності до Фонду, що подається на виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.91 р. № 875-ХІІ.

Нагадаємо, що Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів за формою № 10-ПІ (далі — Звіт) до Фонду подають усі підприємства, установи та організації, у тому числі підприємства громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю та в яких працюють

за основним місцем роботи від 8 і більше осіб.

Форму Звіту затверджено наказом Мінпраці від 10.02.2007 р. № 42.

Згідно з п. 2 Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, які використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 р. № 70 (далі — Порядок № 70), п. 2.1 Інструкції щодо заповнення форми № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів», затвердженої наказом Мінпраці від 10.02.2007 р. № 42 (далі — Інструкція № 42), Звіт складається роботодавцем щороку і

до 1 березня року, наступного за звітним, подається або надсилається рекомендованим листом за місцем його державної реєстрації до відділення Фонду.

Роз’яснення Фонду в листі, що коментується, пов’язане з таким. Справа в тому, що строк подання Звіту в документах, що регламентують порядок його подання (п. 2 Порядку № 70, п. 2.1 Інструкції № 42), відрізняється від строку подання, зазначеного в самій формі Звіту:

— щороку

до 1 березня (п. 2 Порядку № 70, п. 2.1 Інструкції № 42);

не пізніше 1 березня після звітного періоду (у бланку форми Звіту).

Таким чином, виникає запитання: «Який саме день вважається останнім для щорічного подання зазначеного Звіту: 28 лютого (29 лютого у високосному році) або 1 березня?».

Відповідаючи на це запитання, Фонд звертається до гл. 18, ст. 251 — 255 Цивільного кодексу України. Саме цими нормами юридично трактуються «визначення та обчислення строків», а саме: якщо строк установлюється для здійснення дії, то таку дію може бути здійснено до закінчення останнього дня строку. При цьому якщо таку дію має бути здійснено в установі, то закінченням строку вважається час, коли в такій установі припиняються відповідні операції.

З цього випливає: якщо 1 березня встановлено останнім днем строку здійснення юридичної дії — подання Звіту, яку має бути вчинено в установі (відділенні Фонду), то моментом закінчення строку дії буде час закінчення прийняття Звітів фахівцями Фонду (наприклад, прийняття звітів з 9:00 до 18:00). У такому разі строк подання звіту до Фонду минає о 18-й годині.

Але на практиці фахівці Фонду рекомендують подати Звіт, не чекаючи закінчення його граничного строку подання. Як правило, на місцях Звіт подається до 1 березня. Тим більше, що саме цю дату зазначено і в п. 2 Порядку № 70 і п. 2.1 Інструкції № 42, а в самому бланку форми Звіту строк подання має відповідати строкам, установленим цими нормативними документами.

Ураховуючи, що розпорядженням КМУ від 26.11.2009 р. № 1412-р рекомендовано перенести у 2010 році робочий день із середи 6 січня на суботу 27 лютого, можна

порадити роботодавцям подати Звіт за формою № 10-ПІ за 2009 рік не пізніше 27 лютого 2010 року.

Не слід забувати, що згідно з ч. 2 ст. 1881 КУпАП за неподання роботодавцем звітності до Фонду передбачено відповідальність у вигляді адміністративного штрафу в розмірі від 10 до 20 нмдг (від 170 до 340 грн.). Постанова про накладення штрафу виноситься судом на підставі протоколу про адміністративне правопорушення, складеного Мінпраці та його органами. Штраф накладається на посадову особу підприємства, яка зобов’язане подавати такий Звіт.

 

Людмила ТРОХИМЕНКО, економіст-аналітик

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі