Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Сумісництво для керівників комунальних підприємств заборонено

Редакція ОП
Оплата праці Липень, 2010/№ 14
Друк
Відповідь на запитання

Сумісництво для керівників комунальних підприємств заборонено

 

Наталія ГРЕЧКО, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин та оплати праці Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації

 

З постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.93 р. № 245 випливає, що сумісництво посад заборонено тільки для керівників державних підприємств.

Чи не буде порушенням призначення керівника комунального підприємства тимчасово виконуючим обов’язки на іншому комунальному підприємстві?

(м. Харків)

 

Питання, що стосуються роботи за сумісництвом та її умов, регулюються

постановою Кабінету Міністрів України «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.93 р. № 245 (зі змінами, внесеними згідно з постановою КМУ від 31.08.96 р. № 1033) та Положенням про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженим наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.93 р. № 43.

Вищезазначеними нормативно-правовими актами визначено, що

керівникам державних підприємств, установ і організацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їх заступникам (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності) забороняється працювати за сумісництвом. Чинність цих актів поширюється на державні й комунальні підприємства.

Це підтверджується тим, що під час прийняття цих нормативно-правових актів діяв Закон України «Про власність» від 07.02.91 р. № 697-XII, у ст. 31 якого було зазначено, що до державної власності в Україні належать загальнодержавна (республіканська) власність і власність адміністративно-територіальних одиниць (комунальна власність).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі