Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Переведення працівника на інше підприємство

Редакція ОП
Оплата праці Липень, 2010/№ 14
Друк
Відповідь на запитання

Переведення працівника на інше підприємство

 

Наталія ГРЕЧКО, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин та оплати праці Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації

 

У зв’язку з ліквідацією підприємства ТОВ «Факел» працівника відповідним наказом переведено на інше підприємство. Чи треба у цьому випадку з працівником укладати новий трудовий договір та як обчислювати стаж, що дає право на відпустку?

(м. Харків)

 

Нагадаємо, що відповідно до

ст. 32 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) переведення на роботу на інше підприємство допускається тільки за згодою працівника.

Працівникам, запрошених на роботу в порядку переведення з іншого підприємства за погодженням між керівниками підприємств, не може бути відмовлено в укладенні трудового договору (

ст. 24 КЗпП).

У трудовій книжці відділ кадрів ліквідованого підприємства ТОВ «Факел» робить запис:

«Звільнено за п. 5 ст. 36 КЗпП України». На новому підприємстві робиться запис такого змісту: «Прийнято на посаду ______ у порядку переведення з ТОВ «Факел».

За бажанням працівника суму грошової компенсації за не використані ним дні щорічних відпусток ТОВ «Факел» повинно перерахувати на рахунок підприємства, куди переведено працівника (

ст. 83 КЗпП). У цьому випадку час роботи працівника на ТОВ «Факел» включається до трудового стажу, що дає право на відпустку на новому підприємстві (ст. 81 КЗпП).

У разі проведення ТОВ «Факел» повного розрахунку з працівником нове підприємство обчислює трудовий стаж, що дає право на відпустку, з першого дня роботи на цьому підприємстві, тобто за час фактичної роботи (п. 1 ст. 82 КЗпП).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі