Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Визначення стажу роботи для виплати надбавки за вислугу років медичним працівникам

Редакція ОП
Оплата праці Червень, 2010/№ 12
Друк
Відповідь на запитання

Визначення стажу роботи для виплати надбавки за вислугу років медичним працівникам

 

Лідія ГАВРИЛЕНКО, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту Профспілки працівників охорони здоров’я України

 

Чи входять до стажу роботи для виплати надбавки за вислугу років зазначені періоди роботи медичних працівників згідно із записами в трудових книжках на посадах:

— завідуючої молочної кухні дитячої поліклініки з 1996 по 2001 рік;

— старшої медичної сестри дитячого комбінату Харківського тракторного заводу з 1976 по 1993 рік;

— медичної сестри цехової лікарської дільниці в медично-санітарному підрозділі заводу «Електроважмаш» з 1997 по 1999 рік;

— медичної сестри Харківського обласного притулку для неповнолітніх з 1999 по 2000 рік;

— медичної сестри ЛФК територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян з 2005 по 2009 рік;

— медичної сестри на прийомі з лікарем консультативної поліклініки Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Академії медичних наук України з 1999 по 2006 рік;

— лікаря-педіатра (у тому числі один рік на умовах контракту) Харківського державного університетського ліцею з 1998 по 2000 рік?

(м. Харків)

 

Дія

постанови КМУ «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров’я» від 29.12.2009 р. № 1418 поширюється на медичних працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я, перелік яких затверджено наказом МОЗ України від 22.10.2002 р. № 385 «Про затвердження переліків закладів охорони здоров’я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров’я» (далі — Перелік № 385).

У

Переліку № 385 зазначено молочні кухні та поліклініки, у тому числі й консультативні, як заклади охорони здоров’я, тому періоди роботи на посаді завідуючої молочною кухнею та на посаді медичної сестри консультативної поліклініки Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Академії медичних наук України зараховуються до стажу роботи, що дає право на надбавку за вислугу років.

Крім того, право на зазначену надбавку мають також медичні працівники, які працюють на посадах лікарів і фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою в будь-яких державних і комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування, для яких застосовуються умови оплати праці, встановлені для медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я. До них належать медичні працівники закладів та установ освіти, соціального захисту населення, Збройних Сил України тощо (

постанова КМУ «Про внесення змін до пункту 4 Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров'я» від 20.01.2010 р. № 47).

Таким чином, періоди роботи на посаді медичної сестри Харківського обласного притулку для неповнолітніх, медичної сестри ЛФК територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, віднесених до системи соціального захисту, та на посаді лікаря-педіатра Харківського державного університетського ліцею, віднесеного до системи освіти, також

зараховуються до стажу роботи для нарахування зазначеної надбавки.

Що стосується періодів роботи на посаді старшої медичної сестри дитячого комбінату Харківського тракторного заводу та медичної сестри цехової лікарської дільниці в медично-санітарному підрозділі заводу «Електроважмаш», то ці періоди можуть бути зараховані для встановлення розміру надбавки за вислугу років, якщо для медичного персоналу в ці періоди застосовувалися умови оплати праці, встановлені для медичних працівників бюджетних закладів охорони здоров’я.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі