Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Тривалість щорічної відпустки завідувача навчальної лабораторії внз

Редакція ОП
Оплата праці Травень, 2010/№ 9
Друк
Відповідь на запитання

Тривалість щорічної відпустки завідувача навчальної лабораторії ВНЗ

 

Антоніна КЛИМЕНКО, начальник управління соціально-економічного захисту Профспілки працівників освіти і науки України

 

Яка тривалість щорічної основної відпустки працівників, які обіймають посаду завідувача навчальної лабораторії у вищих навчальних закладах III — IV рівнів акредитації?

(м. Кривий Ріг)

 

Відповідно до

ст. 6 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів у порядку, затверджуваному Кабінетом Міністрів України.

Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам

затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. № 346.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2004 р. № 40

(далі — постанова № 40) унесено зміни до розділу IV додатка до зазначеного Порядку, згідно з якими за посадою завідувача навчального кабінету, відділу, лабораторії тривалість відпустки збільшено з 28 до 42 календарних днів.

Перелік посад педагогічних та науково-педагогічних працівників

затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. № 963, згідно з ним посада завідувача лабораторії з основного напряму діяльності належить до педагогічних.

Крім того, згідно з

додатком 4 до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557, яким затверджено схеми тарифних розрядів посад окремих категорій педагогічних працівників навчальних закладів і установ освіти, посада завідувача навчальної лабораторії вищого навчального закладу III — IV рівнів акредитації також належить до педагогічних.

Таким чином, тривалість щорічної основної відпустки завідувача навчальної лабораторії вищих навчальних закладів III — IV рівнів акредитації починаючи з 17 січня 2004 року (з моменту набуття чинності постановою № 40) становить 42 календарних дні.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі