Про останній день відпустки для догляду за дитиною до трьох років

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Жовтень, 2010/№ 20
Лист від 17.08.2010 р. № 246/13/116-10

Міністерство праці та соціальної політики України

Про останній день відпустки для догляду за дитиною до трьох років

Лист від 17.08.2010 р. № 246/13/116-10

(витяг)

 

<…>

Частиною третьою статті 179 КЗпП України та частиною першою статті 18 Закону України «Про відпустки» передбачено, що за бажанням жінки після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги по державному соціальному страхуванню.

Згідно з частиною другою статті 2411 КЗпП України строк, обчислюваний роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку.

Коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк.

Останнім днем перебування жінки у відпустці

для догляду за дитиною до виповнення їй трьох років є день народження дитини. Тобто жінка має приступити до роботи на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років.

Це узгоджується з частиною першою статті 14 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», відповідно до якої допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення допомоги по догляду за дитиною по день досягнення дитиною вказаного віку включно.

Враховуючи вищезазначене, жінка, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,

має приступити до роботи після закінчення цієї відпустки на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років <…>.

 

Директор Департаменту О. Товстенко

 

Коментар редакції

 

Роз’яснення від Мінпраці: коли жінці приступити до роботи після закінчення відпустки для догляду за дитиною до трьох років

 

У листі, що коментується, Мінпраці надало роз’яснення щодо визначення останнього дня перебування жінки у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Мінпраці зробило висновок, що жінка, яка перебуває у такій відпустці, має приступити до роботи після закінчення цієї відпустки

на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років.

Аргументація тут доволі проста.

Відомство посилається на ч. 2 ст. 2411 КЗпП, якою передбачено, що строк, обчислюваний роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку. У свою чергу, коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк. З цим повністю узгоджується і ч. 1 ст. 14 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21.11.92 р. № 2811-XII і п. 19 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2001 р. № 1751, відповідно до яких

допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення допомоги по догляду за дитиною по день досягнення дитиною вказаного віку включно.

Отже, відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років закінчується в день виповнення дитині трьох років і саме за цей день останній раз виплачується допомога. Тому в цьому випадку останнім днем перебування жінки у такій відпустці буде день народження її дитини.

Висновок Мінпраці, що жінка має приступити до роботи лише

на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років, є цілком правомірним, з яким ми повністю погоджуємося.

Наостанок зазначимо: якщо день виходу на роботу припадає на вихідний або святковий чи неробочий день, працівниця приступить до виконання своїх обов’язків на наступний після нього робочий день.

 

Наталія ІВЛЄВА, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити