Про останній день відпустки для догляду за дитиною до трьох років

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Жовтень, 2010/№ 20
Лист від 17.08.2010 р. № 246/13/116-10

Міністерство праці та соціальної політики України

Про останній день відпустки для догляду за дитиною до трьох років

Лист від 17.08.2010 р. № 246/13/116-10

(витяг)

 

<…>

Частиною третьою статті 179 КЗпП України та частиною першою статті 18 Закону України «Про відпустки» передбачено, що за бажанням жінки після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги по державному соціальному страхуванню.

Згідно з частиною другою статті 2411 КЗпП України строк, обчислюваний роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку.

Коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк.

Останнім днем перебування жінки у відпустці

для догляду за дитиною до виповнення їй трьох років є день народження дитини. Тобто жінка має приступити до роботи на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років.

Це узгоджується з частиною першою статті 14 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», відповідно до якої допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення допомоги по догляду за дитиною по день досягнення дитиною вказаного віку включно.

Враховуючи вищезазначене, жінка, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,

має приступити до роботи після закінчення цієї відпустки на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років <…>.

 

Директор Департаменту О. Товстенко

 

Коментар редакції

 

Роз’яснення від Мінпраці: коли жінці приступити до роботи після закінчення відпустки для догляду за дитиною до трьох років

 

У листі, що коментується, Мінпраці надало роз’яснення щодо визначення останнього дня перебування жінки у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Мінпраці зробило висновок, що жінка, яка перебуває у такій відпустці, має приступити до роботи після закінчення цієї відпустки

на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років.

Аргументація тут доволі проста.

Відомство посилається на ч. 2 ст. 2411 КЗпП, якою передбачено, що строк, обчислюваний роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку. У свою чергу, коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк. З цим повністю узгоджується і ч. 1 ст. 14 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21.11.92 р. № 2811-XII і п. 19 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2001 р. № 1751, відповідно до яких

допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення допомоги по догляду за дитиною по день досягнення дитиною вказаного віку включно.

Отже, відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років закінчується в день виповнення дитині трьох років і саме за цей день останній раз виплачується допомога. Тому в цьому випадку останнім днем перебування жінки у такій відпустці буде день народження її дитини.

Висновок Мінпраці, що жінка має приступити до роботи лише

на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років, є цілком правомірним, з яким ми повністю погоджуємося.

Наостанок зазначимо: якщо день виходу на роботу припадає на вихідний або святковий чи неробочий день, працівниця приступить до виконання своїх обов’язків на наступний після нього робочий день.

 

Наталія ІВЛЄВА, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд