Теми статей
Обрати теми

Якщо під час відпустки захворіла дитина

Редакція ОП
Відповідь на запитання

якщо під час відпустки захворіла дитина

 

Юлія МІШАЄВА, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»

 

Працівниця пішла у щорічну відпустку з 4 по 17 липня 2011 року. 14 липня 2011 року в неї захворіла 8-річна дитина (хвороба тривала по 22 липня).

Переноситься чи продовжується відпустка в такому випадку? Як оплатити листок непрацездатності?

(м. Суми)

 

Щорічна відпустка переноситься на інший період або продовжується лише у випадку тимчасової непрацездатності, засвідченої у встановленому порядку (

п. 1 ч. 2 ст. 11 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР). Це означає, що хвороба дитини під час щорічної відпустки працівниці не є підставою для продовження або перенесення відпустки. Отже, у такій ситуації продовження або перенесення відпустки для працівниці неможливе.

У період щорічної відпустки працівника листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років не видається (

п. 3.15 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян від 13.11.2001 р. № 455 (далі — Інструкція № 455)).

Оскільки працівниця перебувала у щорічній відпустці, то листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною з 14 липня 2011 року їй не надали. Згідно з

п. 3.11 Інструкції № 455 у випадку коли застрахована особа під час догляду за хворою дитиною перебуває у щорічній (основній або додатковій) відпустці, листок непрацездатностіпо догляду за хворою дитиною повинен бути виданий з дня, коли застрахована особа має приступити до роботи, у цьому випадку з 18 по 22 липня 2011 року.

Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною згідно з ч. 3 ст. 35 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-ІІІ виплачується з першого дня хвороби за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Тому працівниці необхідно виплатити допомогу по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду за 5 робочих днів (а саме за 18, 19, 20, 21, 22 липня 2011 року).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі