Теми статей
Обрати теми

При переході на посаду методиста кваліфікаційна категорія зберігається

Редакція ОП
Відповідь на запитання

При переході на посаду методиста кваліфікаційна категорія зберігається

 

Антоніна КЛИМЕНКО, начальник Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

 

Працівниця має загальний стаж роботи 34 роки, з них — 18 років держслужби на посаді головного спеціаліста відділу освіти. Одночасно вона працювала за сумісництвом на посаді вчителя. Педагогічний стаж — 27 років, освіта вища, кваліфікаційна категорія — вища.

3 01.12.2010 р. її було звільнено з посади головного спеціаліста відділу освіти (у зв’язку з виходом на пенсію) та призначено на посаду методиста відділу освіти.

За якою кваліфікаційною категорією (тарифного розряду) їй слід нараховувати заробітну плату, враховуючи нове Положення про атестацію педагогічних працівників?

(м. Малин)

 

Пунктом 3.22 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОЗ від 06.10.2010 р. № 930, установлено, що за педагогічними працівниками, які переходять на посади методистів, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників проводиться, як правило, через рік після переходу на посаду методиста, але не пізніш як через два роки.

Зважаючи, що працівниця, працюючи головним спеціалістом відділу освіти, здвйснювала також викладацьку роботу за посадою вчителя і за цією посадою мала вищу кваліфікаційну категорію, при її переході на посаду методиста методичного кабінету відділу освіти ця кваліфікаційна категорія зберігається.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі