Теми статей
Обрати теми

Без викладацької роботи за присвоєне звання «Викладач-методист» посадовий оклад методисту не підвищується

Редакція ОП
Відповідь на запитання

Без викладацької роботи за присвоєне звання «Викладач-методист» посадовий оклад методисту не підвищується

 

Антоніна КЛИМЕНКО, начальник Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

 

Чи підвищується посадовий оклад методиста вищого навчального закладу II рівня акредитації, який не має навчального навантаження, за педагогічне звання «Викладач-методист», яке йому присвоєне за результатами атестації під час роботи на посаді викладача?

(м. Київ)

 

Оплата праці педагогічних працівників навчальних закладів здійснюється відповідно до

Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102 (далі — Інструкція № 102). На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» від 20.04.2007 р. № 643 до Інструкції № 102 наказом МОН України від 11.06.2007 р. № 471 внесено відповідні зміни, у тому числі й до п. 24, яким передбачено механізм підвищення ставок заробітної плати та посадові оклади.

Згідно з

п.п. «г» п. 24 Інструкції № 102 ставки заробітної плати і посадові оклади працівників за звання «Викладач-методист» підвищуються на 15 відсотків. Разом з тим установлено, що підвищення ставок заробітної плати за звання, присвоєні за наслідками атестації, здійснюється лише за період роботи на посадах, на яких були присвоєні відповідні звання. У випадках переходу працівника з одного закладу до іншого на однакові посади або на посади, які відповідають профілю предмету, дисципліни, що викладається, доплата за звання зберігається до чергової атестації.

Тому за наявності у педагогічного працівника, який

обіймає посаду методиста, педагогічного звання «Викладач-методист», посадовий оклад за цією посадою не підвищується. Таке підвищення можливе лише за години викладацької роботи, які оплачуються зі ставки заробітної плати викладача.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі