Відображення сум заборгованості з виплати заробітної плати у звітності з ЄСВ

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Листопад, 2011/№ 21
Відповідь на запитання

Відображення сум заборгованості з виплати заробітної плати у звітності з ЄСВ

 

Людмила ПОЛЬОВИК, заступник директора департаменту, начальник відділу методології забезпечення платежів департаменту надходження доходів Пенсійного фонду України

 

Як формуються показники «Сума заборгованості з виплати заробітної плати на початок звітного періоду» і «Сума заборгованості з виплати заробітної плати на кінець звітного періоду» в додатку до таблиці 1 додатка 4 до Звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування?

 

Форму звітності про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, яку зобов'язані подавати страхувальники, затверджено постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 р. № 22-2. Цією постановою затверджено також Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Показник «Сума заборгованості з виплати заробітної плати на початок звітного періоду» в додатку до таблиці 1 додатка 4 до Звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування має формуватися платниками, які своєчасно не розрахувалися з працівниками із заробітної плати на 1-ше число звітного місяця. У ньому вони відображають суму простроченої заборгованості з виплати заробітної плати, тобто суму заробітної плати, строк виплати якої настав до 1-го числа звітного місяця.

У показнику «Сума заборгованості з виплати заробітної плати на кінець звітного періоду» відображаються суми заборгованості з виплати заробітної плати з урахуванням невиплачених сум заробітної плати, строк сплати яких настав у звітному місяці.

У зазначених показниках ураховується також заборгованість з оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності, строк сплати яких настав у звітному місяці. Заборгованість з виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності та інших видів виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, депонована заробітна плата до зазначених показників не включаються.

Також слід мати на увазі, що до сум заборгованості з виплати заробітної плати не включається заборгованість за виплатами, що не входять до фонду оплати праці, зокрема суми вихідної допомоги в разі припинення трудового договору.

Платники, які своєчасно розраховуються з працівниками із заробітної плати, зазначені рядки прокреслюють .

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд