Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Зазначення посади старшого тренера-викладача у штатному розписі ДЮСШ

Редакція ОП
Оплата праці Червень, 2013/№ 12
В обраному У обране
Друк
Відповідь на запитання

Зазначення посади старшого тренера-викладача у штатному розписі ДЮСШ

 

Оксана ЛЕВЧЕНКО, головний спеціаліст сектора нормування, оплати праці працівників бюджетної сфери, фінансового планування та економічного аналізу діяльності державних підприємств фінансово-економічного управління

 

Спортивна школа оплачує роботу старшого тренера-викладача з виду спорту згідно з наказом Мінсім’ямолодьспорту від 20.09.2005 р. № 2097, що відображено в графі «підвищення ставки заробітної плати» тарифікаційного списку.

У штатному розписі ДЮСШ посаду старшого тренера-викладача окремим рядком не виділено, при цьому підвищення в розмірі 15 % враховано в фонді заробітної плати у рядку «тренери-викладачі».

У зв’язку з тим, що типового штатного розпису для дитячо-юнацьких спортивних шкіл на сьогодні не існує, чи є обов’язковим уключення посади старшого тренера-викладача до штатного розпису ДЮСШ?

(м. Донецьк)

 

Відповідно до п. 49 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 р. № 993, посада старшого тренера-викладача вводиться для відділення, якщо під його керівництвом працює не менше двох штатних тренерів-викладачів (два тренери-викладачі-сумісники вважаються одним штатним тренером-викладачем).

Старший тренер-викладач призначається наказом директора школи і, крім обов’язків звичайного тренера-викладача, здійснює контроль за діяльністю інших тренерів-викладачів, займається організацією навчально-тренувального процесу, проводить тренерські ради відділення, організовує заходи з підвищення кваліфікації тренерів-викладачів тощо.

Посада старшого тренера-викладача є похідною від посади тренера-викладача , і в умовах оплати праці (постанова КМУ від 30.08.2002 р. № 1298, наказ Мінсім’ямолодьспорту від 23.09.2005 р. № 2097) окремий тарифний розряд для цієї посади не передбачений. Натомість, відповідно до п. 4 примітки додатка 6 до вищезазначеного наказу для старших тренерів-викладачів передбачено підвищення ставки заробітної плати на 15 % (без урахування інших підвищень).

Тому в тарифікаційному списку біля посади такого тренера-викладача проставляється відмітка «старший» та, відповідно, у графі «підвищення» зазначається відповідна сума підвищення за виконання його обов’язків. Сума підвищення враховується в фонді заробітної плати працівників школи.

А от у штатному розписі усі тренери-викладачі, у тому числі — старші, зазначаються одним рядком, в якому проставляється сума заробітної плати усіх тренерів-викладачів (зокрема і старших), визначена в тарифікаційному списку.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно