Надбавка за вислугу років службовцям органів місцевого самоврядування

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Жовтень, 2013/№ 19
Відповідь на запитання

Надбавка за вислугу років службовцям органів місцевого самоврядування

 

Алла ЛИТВИН, заступник директора Департаменту заробітної плати та умов праці, начальник відділу умов та режимів праці, нормування та професійної класифікації Міністерства соціальної політики України

 

До апарату сільської ради були прийняті завідувач військово-облікового бюро та касир.

Чи передбачено для таких службовців надбавку за вислугу років в органах місцевого самоврядування, якщо це їх основне місце роботи?

(запитання з електронної пошти)

 

Згідно з додатком 55 до постанови КМУ «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268 посади касира та завідувача військово-облікового бюро належать до посад службовців.

Надбавка за вислугу років службовцям органів місцевого самоврядування встановлюється відповідно до Положення про порядок та умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів, затвердженого постановою КМУ від 20.12.93 р. № 1049 (далі — Положення № 1049).

Згідно з п. 2 цього Положення надбавка за вислугу років виплачується службовцям органів виконавчої влади та інших державних органів залежно від стажу роботи в таких розмірах: понад 3 роки — 10 %; понад 5 років — 15 %, понад 10 років — 20 %; понад 15 років — 25 %; понад 20 років — 30 %; понад 25 років — 40 % посадового окладу.

Виплата надбавки здійснюється одночасно з виплатою заробітної плати за другу половину місяця в межах фонду оплати праці відповідного органу виконавчої влади та інших державних органів.

Згідно з п. 7 Положення № 1049 надбавка за вислугу років обчислюється виходячи з посадового окладу працівника без урахування інших надбавок і доплат. Особам, які працюють за сумісництвом, надбавка за вислугу років не виплачується (п. 6 зазначеного Положення).

У цьому випадку і для касира, і для завідувача військово-облікового бюро сільська рада — основне місце роботи, тому такі працівники мають право на надбавку за вислугу років на цих посадах за умови наявності необхідного стажу роботи.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд