Із медсестри ЗПСМ у медсестри кабінету профілактики: що із стажем для «безперервної» надбавки

В обраному У обране
Друк
Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України
Оплата праці Грудень, 2015/№ 24/1
Сестру медичну ЗПСМ перевели в кабінет профілактики на посаду сестри медичної на 8 місяців. Після закінчення цього строку вона повернулася на свою попередню посаду сестри медичної ЗПСМ. Чи зберігається за нею право на надбавку за тривалість безперервної роботи? Що з обчисленням стажу для такої надбавки?

Для відповіді на це запитання слід звернутися до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови № 308).

Медичним сестрам загальної практики — сімейної медицини, які працюють в закладах охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу населенню, передбачено виплату надбавки за тривалість безперервної роботи ( п.п. 1 п.п. 4.1.1 Умов № 308). Зазначена надбавка нараховується таким працівникам залежно від стажу безперервної роботи у цих закладах та на посадах, максимальний розмір якої становить 40 % посадового окладу при безперервному стажі роботи понад 9 років.

Порядок обчислення стажу безперервної роботи, що дає право на отримання зазначеної надбавки, встановлений у п.п. 4.1.3 Умов № 308.

Як зазначено в абз. 3 п.п. 3 п.п. 4.1.3 Умов № 308, у разі переведення працівника з посади, на якій він отримував надбавку за тривалість безперервної роботи, на іншу роботу з подальшим відновленням на попередній посаді період попередньої роботи підлягає зарахуванню до стажу безперервної роботи, що дає право на отримання вказаної надбавки, якщо цьому безпосередньо передувала і за ним слідувала робота, яка дає право на надбавку.

Висновок: Якщо сестра медична загальної практики — сімейної медицини, яка має певний стаж роботи на цій посаді, була переведена на посаду сестри медичної у кабінет профілактики з подальшим поверненням на посаду сестри медичної загальної практики — сімейної медицини, то попередній стаж роботи на цій посаді зараховується до стажу для нарахування надбавки за тривалість безперервної роботи.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд