Визначаємо джерело фінансування для оплати праці голови ЛКК

В обраному У обране
Друк
Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України
Оплата праці Жовтень, 2015/№ 19
Чи дійсно голова ЛКК районної лікарні працює на платній основі? Якщо так, то яким нормативно-правовим документом це передбачено?

Голова лікарсько-консультаційної комісії (ЛКК) районної лікарні є штатним працівником закладу охорони здоров’я, що фінансується з місцевого бюджету. Оплата його праці здійснюється відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови № 308).

Як зазначено в абз. 11 п.п. 2.2.3 Умов № 308, посадові оклади голів ЛКК установлюються виходячи з тарифних розрядів та кваліфікаційних категорій для лікарів інших спеціальностей, наведених у п.п. 2.2.5 цих Умов, підвищених на 20 %.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити