Лікар УЗД психоневрологічного диспансеру: чи підвищувати оклад за «шкідливість»

В обраному У обране
Друк
Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України
Оплата праці Квітень, 2016/№ 7
У психоневрологічному диспансері працює лікар ультразвукової діагностики. Ця посада закріплена в штаті гострого психіатричного відділення. Чи має такий лікар право на підвищення посадового окладу на 25 % у зв’язку із шкідливими та важкими умовами праці?

Для відповіді на запитання звернемось до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови № 308).

Посадові оклади працівників психіатричних (психоневрологічних) закладів та підрозділів підвищують на 25 % у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці ( п. 1.5 додатка 3 до Умов № 308). Конкретний перелік посад таких працівників затверджує керівник закладу за погодженням з профспілкою залежно від функціональних обов’язків працівника та обсягу його роботи у шкідливих умовах праці ( п.п. 12 п.п. 2.4.5 Умов № 308).

Зокрема, до вказаного переліку включають усіх працівників закладу (у тому числі лікарів незалежно від найменування), виконання посадових обов’язків яких пов’язане із наданням медичної допомоги (до медичної допомоги належить і ультразвукова діагностика) та медичного обслуговування психічно хворих.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити