(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 15
  • № 14/1
  • № 14
  • № 13
  • № 12/1
  • № 12
  • № 11
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/17
Оплата праці
Оплата праці
Серпень , 2016/№ 16

Новини та події

«СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВА» ДОПОМОГА ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ: УРЯД ВИЗНАЧИВ УМОВИ ТА РОЗМІР

Кабмін постановою від 08.08.2016 р. № 500 затвердив Порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань (далі — Порядок). Зазначений Порядок (набув чинності 16.08.2016 р.) затверджено на виконання ч. 2 ст. 54 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIІI.

Згідно з новим документом кожен український держслужбовець може претендувати один раз на рік на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань. Її виплачуватимуть у розмірі середньомісячної заробітної плати працівника.

Для отримання такої допомоги держслужбовець-претендент має подати особисту заяву. На відміну від проекту такого документа, що був підготовлений ще у травні поточного року, новий Порядок не містить жодних уточнень щодо переліку обставин, за яких вона може бути надана, і необхідності обґрунтування таких обставин.

Остаточне рішення про надання матдопомоги на соцпобут держслужбовцям прийматиметься керівником державної служби в державному органі в межах затвердженого фонду оплати праці. Щодо самих керівників держслужби та їх заступників рішення про надання такої допомоги приймається керівником відповідного державного органу за погодженням з відповідним органом вищого рівня (за наявності такого органу).

Державним службовцям, переведеним з одного держоргану до іншого, «соціально-побутова» допомога надається за умови, що вони не отримували її за попереднім місцем роботи в році, в якому були переведені.

РОБОЧА НОРМА — 2017 ДЛЯ П’ЯТИДЕНКИ

Мінсоцполітики в листі від 05.08.2016 р. № 11535/0/14-16/13 представило норми тривалості робочого часу для 2017 року. Скористатися показниками робочого часу, наведеними в додатку до листа, зможуть установи, організації, підприємства та працівники, які працюють за п’ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу та неділю за однакової тривалості роботи за день протягом робочого тижня. Для такого графіка роботи у 2017 році робочих днів буде 249, річна норма тривалості робочого часу для 40-годинного робочого тижня становитиме 1986 годин.

Крім цього, Мінсоцполітики зазначило, що для тих, хто працює за 5-денкою з вихідними в суботу та неділю:

— в обов’язковому порядку підлягають перенесенню вихідні дні: неділя 1 січня (Новий рік) — на понеділок 2 січня, субота 7 січня (Різдво Христове) — на понеділок 9 січня, неділя 16 квітня (Пасха (Великдень)) — на понеділок 17 квітня, неділя 4 червня (Трійця) — на понеділок 5 червня, субота 14 жовтня (День захисника України) — на понеділок 16 жовтня. Цього вимагає норма ч. 3 ст. 67 КЗпП;

— для 40-годинного робочого тижня напередодні святкових і неробочих днів (ст. 73 КЗпП) скорочуються на одну годину такі робочі дні: п’ятниця 6 січня, вівторок 7 березня, понеділок 8 травня, вівторок 27 червня, середа 23 серпня, п’ятниця 13 жовтня. Відповідне розпорядження встановлено ч. 1 ст. 53 КЗпП.

НОВІ ШТАТНІ НОРМАТИВИ ДЛЯ ТЕРЦЕНТРІВ СОЦОБСЛУГОВУВАННЯ

Наказом Мінсоцполітики від 12.07.2016 р. № 753 затверджено Типовий штатний норматив чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). З дати набуття чинності цим наказом (на момент підготовки номера до друку офіційно не опубліковано) документ-попередник — наказ Мінсоцполітики від 30.03.2015 р. № 342 втратить чинність.

Оновлення нормативної чисельності за структурними підрозділами терцентрів пов’язані зі змінами, унесеними постановою КМУ від 23.12.2015 р. № 1093 (діють з 05.01.2016 р.) до Типового положення про територіальний центр і до Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру, затверджених постановою КМУ від 29.12.2009 р. № 1417.

Зокрема, установлено посади та критерії визначення їх нормативної чисельності для нового у структурі терцентрів відділення денного перебування (створено шляхом об’єднання відділень соціально-побутової адаптації та соціально-медичних послуг).

новини додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.