(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
6/11
Оплата праці
Оплата праці
Липень , 2016/№ 14/1

Визначаємо тривалість робочого тижня для практичного психолога ЗОШ

http://tinyurl.com/y5vb6kpf
Штатним розписом загальноосвітнього навчального закладу передбачена посада практичного психолога. Якої тривалості має бути робочий тиждень у працівника, що обіймає цю посаду?

Відповідно до чинного законодавства тривалість роботи практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів (за винятком тих, що працюють у спеціальних загальноосвітніх школах (школах-інтернатах)) становить нормальну тривалість, тобто 40 годин на тиждень. Скорочена тривалість робочого часу, а саме 18 годин на тиждень, при якій виплачується посадовий оклад, передбачена п.п. «а» п. 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102, але ця норма стосується лише практичних психологів спеціальних загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів.

У листі МОНмолодьспорту від 26.09.2012 р. № 1/9-683 роз’яснюється: практичному психологу варто 20 годин відвести для безпосередньої роботи з учасниками навчально-виховного процесу (індивідуальна і групова психодіагностика, консультування учнів, учителів, батьків, корекційно-розвивальна робота тощо) та 20 годинна підготовку до проведення соціально-психологічних заходів (занять, тренінгів, ділових ігор), обробку результатів досліджень, оформлення висновків тощо. Ці роботи практичний психолог має право виконувати за межами навчального закладу — у бібліотеці, у навчально-методичних та наукових центрах, удома (лист Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи МОН від 27.11.2000 р. № 109).

Також у цьому листі вказано: оскільки тривалість робочого тижня працівника психологічної служби становить 40 годин, то й 20 годин, що відводяться для роботи безпосередньо в навчальному закладі, і 20 годин, які можуть проводитись за межами закладу освіти, повинні бути відображені у документації практичного психолога.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
тривалість робочого тижня, ЗОШ, практичний психолог додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті