Новоприйнятий бухгалтер з дипломом магістра, але без стажу роботи: яку категорію йому присвоїти

Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України
Оплата праці Травень, 2016/№ 9
В обраному У обране
Друк
До закладу охорони здоров’я прийнято бухгалтера, який здобув диплом магістра за спеціальністю «Облік і аудит», але не має досвіду роботи. Яку категорію йому можна присвоїти?

При прийнятті працівників на роботу слід керуватися вимогами, установленими, зокрема, у Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників (Випуск 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності»), затвердженому наказом Мінпраці від 29.12.2004 р. № 336. У Загальних положеннях цього Довідника викладено порядок застосування кваліфікаційних характеристик, затвердження посадових інструкцій, встановлення і підвищення кваліфікаційних розрядів та категорій, внесення змін і доповнень тощо.

Для провідного бухгалтера (з дипломом спеціаліста) встановлені такі кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією бухгалтера I категорії — не менше 2 років.

Для бухгалтера I категорії (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста стаж роботи за професією бухгалтера II категорії — не менше 2 років.

Висновок: Особу, яка має повну вищу освіту та здобула диплом магістра за спеціальністю «Облік і аудит», можна прийняти на посаду бухгалтера І категорії, оскільки наявність стажу за цією професією не вимагається.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд