(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 16/1
  • № 16
  • № 15
  • № 14/1
  • № 14
  • № 13
  • № 12/1
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/11
Оплата праці
Оплата праці
Вересень , 2016/№ 17

Новини та події

КМУ привів у відповідність свої постанови, що стосуються держслужбовців та обслуговуючих працівників

З 1 травня 2016 року набрав чинності Закон України «Про державну службу України» від 10.12.2015 р. № 889-VIII (далі — Закон № 889). З метою реалізації положень цього Закону 06.04.2016 р. було прийнято постанови КМУ «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» № 292 (далі — постанова № 292) та «Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році» № 268 (далі — постанова № 268). У зв’язку з цим змінилися оклади та умови оплати праці держслужбовців і працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування.

Тому положення «старих» постанов КМУ, що визначають умови оплати праці держслужбовців та обслуговуючих працівників, з 1 травня 2016 року не застосовувалися.

Водночас згідно з п.п. 3 п. 15 Прикінцевих положень Закону № 889 Кабмін повинен був у місячний строк після набрання чинності Законом № 889 привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

Робота щодо зміни нормативної бази триває й досі. Так, 23.08.2016 р. прийнято постанову КМУ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» № 521.

Особливо хотілося б вирізнити п. 76 цієї постанови, згідно з яким положення пп. 12 і 13 додатка до постанови КМУ «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014 р. № 65 (далі — постанова № 65) стосовно працівників, розміри посадових окладів яких затверджені постановами № 268 та № 292, а також постановою КМУ «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників і керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу» від 20.04.2016 р. № 304, не застосовуються.

Нагадаємо, що п. 12 додатка до постанови № 65 було встановлено заборону на виплату доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім певних категорій). До кола тих, на кого не поширюється ця заборона, тепер потрапили і держслужбовці та обслуговуючі працівники. Зауважимо: на нашу думку, ця заборона на них не поширюється вже з 1 травня 2016 року. Адже для держслужбовців можливість установлення таких доплат визначена безпосередньо в Законі № 889, а для обслуговуючих працівників — у постанові № 268, положення яких повинні застосовуватися з 1 травня 2016 року.

Визначили діапазон розрядів за ЄТС для асистента вихователя ДНЗ

Нарешті Уряд визначився із оплатними питаннями щодо посади асистента вихователя дошкільного навчального закладу. На цю проблему ми уже звертали увагу на сторінках нашого видання, коли коментували останні зміни до нормативів дошкільних штатів (див. спецвипуск «ОП», 2016, № 14/1, с. 7).

Постановою КМУ від 23.08.2016 р. № 526 до схеми тарифних розрядів посад керівних, наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, професіоналів, фахівців та інших працівників бюджетних установ, закладів та організацій внесли відповідну зміну. А саме: підрозділ 2 розділу I додатка 2 до постанови КМУ від 30.08.2002 р. № 1298 доповнено посадою «асистент вихователя дошкільного навчального закладу в інклюзивній групі».

Це означає, що посадовий оклад для працівника, який обіймає посаду асистента вихователя дошкільного навчального закладу в інклюзивній групі, визначатимуть за 8 — 10-м тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки. Нагадаємо: такий самий діапазон тарифних розрядів за ЄТС установлено і для посади «асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням».

Постанова № 526 набуде чинності з дня офіційного опублікування.

новини додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.