Перевірки з додержання трудового законодавства: правила і нюанси Це було б смішно, якби не було так сумно. У Державної служби з питань праці є керівництво до дії. А точніше — новий порядок проведення перевірок з дивними назвами — «інспекційні відвідування» і «невиїзні інспектування». Скажемо прямо: перспективи для роботодавців не дуже веселі. У цій статті розберемося, наскільки страшна потвора, яку малюють…
Перевірки Держпраці: бути чи не бути? Наша установа зазначена в плані перевірок Держпраці на 2017 рік. Тим часом ми чули, що органи Держпраці більше не проводять перевірки з праці. Чи це так?
Саботаж на робочому місці: запобігти і припинити Співробітники бувають невдоволені, навіть занадто часто вони бувають невдоволені. І роботи їм багато, і зарплата маленька, і керівник бездушний, не бажає розуміти їхні проблеми і труднощі. Найцікавіше починається тоді, коли працівник не просто невдоволений, але і знаходить шкідливі форми для висловлення свого невдоволення: спізнюється, ігнорує розпорядження керівництва, підмовляє інших співробітників не виконувати їх роботу… Загалом, він вирішив улаштувати саботаж! Як бути в цій ситуації? Які є заходи профілактики? Як розпізнати саботера? Запитань багато. Де шукати відповіді на них? Упевнений, ви знаєте…
Як захиститися від психопата Люди бувають різними, дуже й дуже різними. З одними неймовірно легко — доброзичливі, розуміючі, з гумором. З іншими складніше — собі на думці, вибухові, вимогливі, перфекціоністи. Є ті, з якими дуже складно, — усе контролюють, образливі, мовчуни. Але є й ті, з ким зв’язуватися взагалі не варто, їх основна мета — використати вас, зовсім незважаючи на ваші почуття, так уже вони влаштовані від самого початку — психопати. І найцікавіше, що вони можуть зустрітися і серед ваших начальників, і колег, і знайомих. Як виявити психопата і що робити, щоб себе захистити?