№6/1

Оплата праці, березень, 2017/№ 6/1 спецвипуск Інші номери журналу ›
  • Ходіння по відпустках Ходіння по відпустках — це, якщо «зійшлися усі зірки», не ходіння по муках, а дещо приємне, довгоочікуване, вимріяне, «випрацьоване»… Отже, якщо ваші працівники добре попрацювали (а деякі категорії працівників, можливо, ще й не встигли), то мають право на відпустку, а можливо, і не на одну. А якщо ці працівники ще й «особливі»: працюють у важких умовах, навчаються чи пишуть дисертацію, бажають одружитися або вже мають кількох дітей чи тільки хочуть народити (і бажано, щоб не на робочому місці), їх треба відпустити у відпустку, кого обов’язково, а кого — за згодою сторін. Ми провели інвентаризацію кількох десятків відпусток, на які працівники мають право, і систематизували їх у таблицях — для кращої наочності кадровику: кому, за що й на який період оформити відпустку.
  • Кадровий квест з надання щорічних відпусток — подолаємо без перешкод Отримання часу відпочинку у вигляді щорічної відпустки — право працівників. Але це зовсім не означає, що вони можуть ходити у відпустки, коли їм заманеться. «Ходіння по відпустках» повинно бути сплановано, узгоджено та упорядковано. Як звести воєдино побажання працівників про надання щорічної відпустки та інтереси робочого процесу? І врешті-решт, як кадровику правильно і без проблем оформити щорічну відпустку у весняно-літній період, яка у працівників найбільш «ходова»? Відповіді на ці запитання — у статті.
  • Військовий облік в установі: вивчаємо нові правила ведення На жаль, тема військовозобов’язаних і призовників останнім часом особливо злободенна. Сьогодні на порядку денному — нові правила організації та ведення їх військового обліку за місцем роботи. Тут нагадаємо, що та як було раніше, і розглянемо «під мікроскопом» свіжі зміни. Оговоримось: стаття зацікавить перш за все кадровиків, адже, як правило, по факту саме ці фахівці здійснюють військовий облік. Заінтриговані? Тоді рушаймо далі!
  • Як зробити хорошу презентацію Вітер мінливий… І сьогодні він дме в бік зорових образів, побаченого, уявного та уявлюваного. Куди б ви не пішли — звітувати, переконувати, навчати, щось захищати або якимось іншим чином виступати — вам знадобиться вона. Важлива, потрібна, предмет суперництва та заздрості, жаху і трепету — презентація! Яких правил слід дотримуватися під час її створення? Що вважається модним, а що позбавленим смаку? Читайте у статті!
  • Перелік святкових днів, професійних, міжнародних свят і пам’ятних дат у квітні 2017 року
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі