Переведення в таблиці 5 Звіту з ЄСВ

В обраному У обране
Друк
Боршовська Валентина, заступник директора Департаменту інформаційних систем та електронних реестрів ПФУ
Оплата праці Жовтень, 2018/№ 20
Як відобразити в таблиці 5 Звіту за формою № Д4 переведення на іншу роботу працівника?

Дійсно, починаючи зі звітного періоду за серпень 2018 року страхувальники зобов’язані відображати в таблиці 5 випадки переведення протягом звітного періоду особи на іншу посаду або роботу в того ж страхувальника. При відображенні переведення потрібно звернути увагу на таке.

У таблиці 5 зазначаємо лише переведення на іншу постійну посаду або роботу в того ж страхувальника (тобто те переведення, інформацію про яке відображаємо в трудовій книжці працівника). Тимчасове переведення (наприклад, згідно зі ст. 33 і 34 КЗпП*) до таблиці 5 вносити не потрібно.

* Кодекс законів про працю України від 10.12.71 р.

Увага!

Не вважається переведенням на іншу роботу переміщення працівника на тому ж підприємстві на інше робоче місце, до іншого структурного підрозділу в тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті в межах спеціальності, кваліфікації або посади, обумовленої трудовим договором.

Також не є переведенням зміна найменування посади (роботи) працівника у зв’язку з приведенням її у відповідність із Класифікатором професій у разі, якщо умови праці, посадові (робочі) обов’язки залишилися колишніми. Адже згідно з п. 31 постанови Пленуму ВСУ «Про практику розгляду судами трудових спорів» від 06.11.92 р. № 9 переведенням на іншу роботу вважається доручення працівникові роботи, яка не відповідає спеціальності, кваліфікації або посаді, визначеній трудовим договором.

У разі якщо переведення на іншу посаду або роботу проводиться:

варіант 1не з 1 числа звітного місяця, у таблиці 5, сформованій за той місяць, на який припало переведення, на застраховану особу формуємо два рядки. Перший рядок — із відомостями за попередньою посадою і з останнім днем роботи на ній (графа 11 «дата закінчення»). Другий рядок — із зазначенням посади, на яку переведений працівник, і дати початку роботи на цій посаді (графа 11 «дата початку»).

Важливо!

За обома рядками обов’язково мають бути заповнені графи 12 — 16! За першим рядком (з датою закінчення роботи на попередній посаді) графу 17 не заповнюємо.

варіант 2з 1 числа місяця, то дані за працівником мають бути відображені (1) в таблиці 5 Звіту з ЄСВ, сформованого за місяць, в якому працівник закінчує працювати за «старою» посадою, із зазначенням останнього дня роботи на ній (графа 11 «дата закінчення»), і (2) в таблиці 5 Звіту з ЄСВ, сформованого за місяць, на який припадає дата початку роботи за новою посадою, на яку був переведений працівник.

Графу 17 в таблиці 5 за рядками з інформацією про переведення не заповнюємо! Зазначати в ній «переведення» не потрібно!

Приклад. У жовтні 2018 року на підприємстві:

Васюта Сергій Іванович, прибиральник територій, переведений на посаду охоронника з 10.10.2018 р. (наказ від 03.10.2018 р. № 87-ос);

Бойчук Олег Павлович, продавець непродовольчих товарів, переведений на посаду завідувача магазину з 01.11.2018 р. (наказ від 19.10.2018 р. № 88-ос).

Наведемо нижче фрагменти заповнених таблиць 5 Звіту з ЄСВ за жовтень і листопад 2018 року з даними за працівниками. Роз’яснимо. Васюту С. І. перевели на нову роботу в середині місяця. Тому на нього сформовані два рядки з датами закінчення роботи на «старій» і початком роботи на новій посаді.

Бойчук О. П. розпочне працювати на новій посаді з 01.11.2018 р. Тому в таблиці 5 Звіту з ЄСВ за жовтень зазначаємо дані про останній день роботи на «старій» посаді. Початок роботи на новій посаді буде наведений у таблиці 5 Звіту з ЄСВ за листопад 2018 року.

Таблиця 5. Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд