Держслужбовець — керівник гуртка у будинку культури

В обраному У обране
Друк
Носіков Олександр, провідний науковий співробітник НДІ праці та зайнятості населення Мінсоцполітики України та НАН України, канд. соц. наук
Оплата праці Лютий, 2019/№ 4/1
На посаді «керівника танцювального гуртка будинку культури» за сумісництвом оформлений держслужбовець.
1. Чи правильно виписано назву цієї посади?
2. За яких умов така діяльність держслужбовця не суперечить вимогам законодавства?
3. Чи можна віднести діяльність такого керівника до категорії педагогічної або творчої, якщо посадовою інструкцією передбачається, що він: організовує творчу та навчально-виховну роботу; складає план навчально-виховної та творчої роботи; проводить загальні, групові, індивідуальні репетиції; забезпечує удосконалення майстерності, вірне розуміння культури танцю тощо?

1. Національний класифікатор України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — КП) містить, серед іншого, професійну назву роботи «Керівник гуртка» (код КП 1229.6), яка відноситься до підкласу КП 1229.6 «Керівники підрозділів у сфері культури, відпочинку та спорту».

Кваліфікаційна характеристика цієї професії міститься у Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП), випуск 81 «Культура та мистецтво» (затверджено наказом Міністерства культури і мистецтв України від 14.04.2000 р. № 168). Звертаємо увагу запитувача на те, що відповідно до вимог КП (Додаток В, Примітка 2) назви професій можуть бути розширені за вимогою користувача термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності тощо.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити