Нові Вимоги про видачу спецодягу діють з 15 січня

В обраному У обране
Друк
Біляєва Олена, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Лютий, 2019/№ 4/1
Одним з обов’язків роботодавця у сфері охорони праці є забезпечення окремих працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту (далі — ЗІЗ). До недавнього часу основним нормативно-правовим актом, що визначав порядок видачі працівникам ЗІЗ, було Положення № 53*. Але з 15.01.2019 р. це Положення втратило чинність, а замість нього почав діяти новий документ — Мінімальні вимоги безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками ЗІЗ на робочому місці, затверджені наказом Мінсоцполітики від 29.11.2018 р. № 1804 (далі — Вимоги).

* Положення про порядок забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту, затверджене наказом Держгірпромнагляду від 24.03.2008 р. № 53.

Вимоги поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, які у своїй діяльності використовують ЗІЗ (у тому числі на фізичних осіб — підприємців, що використовують найману працю).

Визначення терміна «ЗІЗ» підкоригували. Тепер це всі засоби, призначені для носіння і використання працівником з метою індивідуального захисту від одного або більше ризиків, які могли б становити загрозу безпеці та здоров’ю на роботі, а також будь-які пристосування, аксесуари чи змінні компоненти, призначені для цієї мети.

ЗІЗ слід використовувати в разі, якщо неможливо уникнути або в достатній мірі обмежити ризики для життя і здоров’я працівників технічними засобами колективного захисту або засобами, методами чи правилами організації роботи.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити