Теми статей
Обрати теми

Нарахувань немає, таблиця 6 — є!

Боршовська Валентина, заступник директора департаменту з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Пенсійного фонду України
Оплата праці Березень, 2019/№ 5
Друк
У працівниці (особа з інвалідністю III групи) в лютому 2019 року немає нарахувань, оскільки немає відпрацьованих днів:
— 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24 — вихідні дні;
— на 1, 4 — 8, 11 — 15, 18 — 22, 25 — 28 — оформлена відпустка без збереження зарплати.
Чи треба заповнювати таблицю 6 Звіту з ЄСВ за лютий 2019 року на працівницю, якщо жодних нарахувань їй у лютому не здійснювалося? І як її показати в «шапці» таблиці 1 ЄСВ-звіту?

Так, інформацію про таку працівницю в ЄСВ-звіті доведеться подати. Хоча нарахувань виплат не було, відомості необхідно включити до цього Звіту.

При заповненні вступної частини таблиці 1 ЄСВ-звіту працівників, які увесь місяць перебували у відпустці «за свій рахунок», враховують у показниках:

• «Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період, осіб»;

• «Облікова кількість штатних працівників».

Але! Таких працівників не враховуйте в показнику «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату / …». Цей показник заповнюється автоматично.

У таблиці 6 ЄСВ-звіту за лютий 2019 року за такою працівницею заповніть графи 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, а також 22, та внесіть:

• до графи 14 — кількість календарних днів, протягом яких працівниця перебувала у відпустці «за свій рахунок» (у цьому випадку — «20»);

• до графи 15 — кількість календарних днів, протягом яких працівниця перебувала в трудових відносинах із роботодавцем («28», оскільки трудові відносини не припинялися).

Який вигляд матиме рядок у таблиці 6 ЄСВ-звіту за працівницею, яка в лютому 2019 року перебувала у відпустці «за свій рахунок» цілий місяць (нарахувань їй не здійснювалося), покажемо на рисунку.

Таблиця 6. Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам

img 1

Фрагмент заповнення таблиці 6 ЄСВ-звіту за лютий 2019 року

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі