Переведення годинників на зимовий час

В обраному У обране
Друк
Савченко Олена, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2019/№ 20
На підприємстві є служба охорони, працівники якої виходять на роботу за графіком змінності. Режим роботи — «доба/три» (24 години працюють, 72 години відпочивають). Облік робочого часу — підсумований (обліковий період — квартал). У зв’язку з переходом на зимовий час із 26 на 27 жовтня (початок роботи 26 жовтня о 8:00, завершення — 27 жовтня о 8:00) виникає запитання: чи потрібно зазначати таку додаткову годину роботи в табелі обліку робочого часу і чи треба її оплачувати?

Переведення годинників на зимовий (та літній) час визначено постановою КМУ від 13.05.96 р. № 509, згідно з якою на території України запроваджений час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1 годину вперед та в останню неділю жовтня о 4:00 на 1 годину назад. У 2019 році переведення годинників на зимовий час відбудеться 27 жовтня о 4:00.

Отже, працівник, який згідно з графіком працюватиме в ніч «зимового переходу» з 26 на 27 жовтня, відпрацює на годину більше, ніж зазвичай.

Ігнорувати цю годину ми не рекомендуємо. Адже трудове законодавство вимагає вести облік часу, фактично відпрацьованого працівником. У табелі обліку робочого часу потрібно проставити кількість відпрацьованих працівником годин за фактом.

У цьому випадку за працівником у табелі обліку робочого часу має бути зазначено:

• 26 жовтня всього 16 відпрацьованих годин (з 8:00 до 24:00), у тому числі 2 години (з 22:00 до 24:00) у нічний час (нічним вважається час із 22:00 вечора до 6:00 ранку);

• 27 жовтня всього 9 годин (з 0:00 до 8:00), у тому числі 7 годин (0:00 до 6:00) у нічний час.

При підсумованому обліку робочого часу наприкінці кожного місяця працівникам нараховують: основну зарплату, надбавки, доплати, у тому числі за роботу в нічний час, святкові і неробочі дні тощо. А ось роботу в надурочний час (за наявності надурочних годин) відповідно до ст. 106 КЗпП оплачують наприкінці облікового періоду.

Якщо працівникові служби охорони, що працював у ніч «зимового переходу», встановлений оклад і він повністю відпрацював усі дні за графіком роботи в жовтні, то йому нарахують оклад у повному розмірі, навіть попри те, що він відпрацював за графіком роботи з 26 на 27 жовтня на годину більше.

Інша річ, якщо працівникові встановлена годинна тарифна ставка (почасова оплата праці). У цьому випадку додатково відпрацьована у зв’язку з переходом на «зимовий» час 1 година має бути оплачена.

Майте на увазі: за усі години роботи в нічний час у жовтні (у тому числі й за додаткову годину «зимового переходу») працівникові (як «окладнику», так і працівнику з погодинною тарифною ставкою) має бути нарахована відповідна доплата. Відповідно до ст. 108 КЗпП робота в нічний час оплачується в підвищеному розмірі, який установлюється генеральною, галузевими (регіональними) угодами і колективним договором, але не нижче 20 % тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи в нічний час.

Після закінчення облікового періоду роботодавець визначить наявність надурочних годин як різницю між фактично відпрацьованим часом згідно з табелем і розрахунковою нормою годин за цей період. У цих розрахунках братиме участь година «зимового переходу».

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити