Доплата за науковий ступінь працівникам ВНЗ

В обраному У обране
Друк
Клименко Антоніна, начальник Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
Оплата праці Вересень, 2019/№ 18
Чи можливе встановлення доплати за науковий ступінь кандидата наук (доктор філософії) або доктора наук працівникам ВНЗ III – IV рівня акредитації, які не належать до категорії науково-педагогічних, педагогічних та наукових працівників? Наприклад: провідний юрисконсульт має науковий ступінь кандидата юридичних наук, провідний інженер-програміст — доктора технічних наук (спеціальність «Математичне моделювання та обчислювальні методи»).

Абзацом «г» п.п. 3 п. 3 постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298 (далі — постанова № 1298) передбачено встановлення доплат працівникам за науковий ступінь кандидата наук, доктора філософії у граничному розмірі 15 % посадового окладу (ставки заробітної плати).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити