Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Мовний сертифікат: хто та як підтверджує володіння українською мовою

Біляєва Олена, експертка з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2021/№ 20/1
Друк
Із 16.07.2021 істотно змінився порядок підтвердження вільного володіння державною мовою для низки осіб. Кого стосуються ці зміни і як тепер підтверджувати рівень володіння українською, розповімо в цій статті.

Хто зобов’язаний підтверджувати знання української мови?

Перелік осіб, які зобов’язані володіти українською мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків, наведено у ст. 9 Закону № 2704*.

* Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 № 2704-VIII.

Саме цей Закон визначає статус української мови як єдиної державної мови і передбачає обов’язковість її використання при здійсненні повноважень органами державної влади, місцевого самоврядування та в інших публічних сферах суспільного життя.

Щоб подивитися повну версію, передплатіть Pro доступ Вже передплатили? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі