(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
5/11
Радник старости
Радник старости
Червень , 2019/№ 2

Актуальне запитання. Про компенсацію за невикористану щорічну відпустку

http://tinyurl.com/y4lojcyo
У зв’язку з обранням на посаду старости я звільнилася з попередньої роботи в районній раді. Чи маю я право на компенсацію за невикористану щорічну відпустку, додаткову оплачувану відпустку за стаж служби і додаткову відпустку на дітей? (Полтавська обл.)

Перехід працівника на виборну посаду є однією з підстав припинення трудового договору за п. 5 ст. 36 Кодексу законів про працю України. Згідно зі ст. 24 Закону України від 15.11.1996 № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі — Закон № 504) у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткові відпустки працівникам, які мають дітей. У разі переведення на роботу до іншого органу за бажанням працівника компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток повинна бути перерахована на рахунок того органу, до якого перейшов працівник (ч. 3 ст. 24 Закону № 504). Тому у цьому випадку можливі дві ситуації: отримання грошової компенсації за невикористані відпустки безпосередньо працівником; перерахування компенсації на рахунок того органу, до якого переводиться працівник.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
обрання на посаду старости, компенсація за невикористану відпустку, додаткова оплачувана відпустка, додаткова відпустка на дітей, перехід працівника на виборну посаду додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті