Теми статей
Обрати теми

Поштова скринька. Чи потрібно відображати у звітності дитячі подарунки за рахунок коштів Фонду «тимчасової непрацездатності»?

Редакція ВД
Відповідь на запитання

Чи потрібно відображати у звітності дитячі подарунки за рахунок коштів Фонду «тимчасової непрацездатності»?

 

ЗАПИТАННЯ. Приватний підприємець отримав дитячі новорічні подарунки для дітей своїх працівників від Фонду «тимчасової непрацездатності». Як відобразити вартість таких подарунків у звіті за формою Ф4-ФССзТВП? Як відобразити отримання таких подарунків у формі № 1ДФ?

 

ВІДПОВІДЬ. Підприємець-страхувальник не повинен відображати у формі Ф4-ФССзТВП вартість дитячих новорічних подарунків, отриманих за рахунок коштів Фонду «тимчасової непрацездатності». Це пояснюється тим, що подарунки спочатку отримуються за рахунок коштів Фонду, а не страхувальником з подальшим заліком, тобто фактично дитячі подарунки проходять через страхувальника транзитом.

Тепер про форму № 1ДФ. Вартість дитячих новорічних подарунків, що надаються застрахованим особам (працівникам підприємця) за рахунок коштів Фонду, не підлягає обкладенню податком з доходів на підставі підпункту 4.3.1 Закону № 889. Відповідно до вимог Порядку № 451 роботодавець повинен відобразити вартість дитячих новорічних подарунків, отриманих працівниками за рахунок коштів Фонду, у Податковому розрахунку за формою № 1ДФ з ознакою доходу «22».


Документи консультації

Закон № 889

— Закон України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.2003 р. № 889-IV.

Порядок № 451 — Порядок заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затверджений наказом ДПАУ від 29.09.2003 р. № 451.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі