Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Нові переліки робіт, що стосуються порядку прийняття об'єктів будівництва в експлуатацію

Редакція ББ
Будівельна Бухгалтерія Лютий, 2009/№ 3
Друк
Наказ від 24.12.2008 р. № 637

Нові переліки робіт, що стосуються порядку прийняття об’єктів будівництва в експлуатацію

 

Про затвердження Переліку внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків, та Переліку виконавчої та іншої документації, що надається приймальній комісії при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

 

Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 24 грудня 2008 року № 637

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 січня 2009 р. за № 39/16055

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 року № 923 «Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів»

наказую:

1. Затвердити:

1.1. Перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків;

1.2. Перелік виконавчої та іншої документації, що надається приймальній комісії при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

2. Державній архітектурно-будівельній інспекції (Бондаренко О. М.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України з будівництва та архітектури від 27.01.2005 № 21 «Про затвердження форм актів з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, Переліку виконавчої та іншої документації, що надається державній приймальній, робочій комісіям при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, Переліку внутрішніх опоряджувальних робіт у квартирах, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом житлових будинків, у яких квартири та інші приміщення побудовані за кошти фізичних та юридичних осіб», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 лютого 2005 року за № 236/10516.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр В. Куйбіда

Погоджено:
Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва К. Ващенко

Затверджено
наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 24 грудня 2008 р. № 637

 

ПЕРЕЛІК

внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків

1. Опорядження та покривання стін, перегородок та стель житлових приміщень, коридорів, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень клейовими та іншими видами фарб, шпалерами, декоративними плитами, панелями, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.

2. Покривання підлог житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень паркетом, лінолеумом, обличкувальною плиткою, іншими оздоблювальними матеріалами і виробами.

3. Установлення внутрішніх дверних полотен з коробками в приміщеннях квартири, елементів вбудованих шаф та антресолей.

4. Установлення сантехнічного обладнання та приладів (мийка, умивальник, унітаз, біде, ванна), сантехнічної арматури (водозбірні крани, змішувачі), крім запірних кранів на відгалуженнях від стояків у місцях підключення зазначених приладів, а також поквартирних приладів обліку водопостачання.

5. Установлення електроплит та світильників, радіо-, телевізійних та телефонних розеток за умови забезпечення нормативних вимог з електробезпеки, пожежної безпеки та техніки безпеки у будівництві.

Примітка.

Житлові будинки, у яких квартири побудовані за кошти державного бюджету та кошти місцевих бюджетів для соціально не захищених верств населення (інваліди, учасники Великої Вітчизняної війни, багатодітні сім’ї, громадяни, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, тощо), приймаються в експлуатацію за умови виконання опоряджувальних робіт у повному обсязі.

 

Начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції О. Бондаренко

Затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 24 грудня 2008 р. № 637

 

ПЕРЕЛІК

виконавчої та іншої документації, що надається приймальній комісії при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

1. Акт приймання геодезичної розбивочної основи для будівництва.

2. Акт прийняття нульового циклу.

3. Акт прийняття зовнішньої каналізації.

4. Акт технічного прийняття зовнішнього водопроводу.

5. Акт прийняття внутрішньоквартальних, внутрішньомайданчикових теплових мереж і гарячого водопостачання.

6. Акт прийняття зовнішнього електропостачання.

7. Акт прийняття внутрішньоквартальних, внутрішньомайданчикових систем водозливу, дренажу.

8. Акт прийняття теплопункту.

9. Акт прийняття системи опалення.

10. Акт прийняття внутрішніх систем водопостачання.

11. Акт прийняття систем і випусків внутрішньої каналізації.

12. Акт прийняття системи і випусків внутрішнього водозливу з будинку.

13. Акт прийняття внутрішньої електропроводки, силового електрообладнання, підключення будинку до ТП і забезпечення постійного електропостачання.

14. Акт прийняття внутрішньої і зовнішньої мереж і систем газопостачання.

15. Акт прийняття систем вентиляції.

16. Акт прийняття сміттєпроводів і приміщень сміттєзбірників.

17. Акт прийняття систем протипожежного водопроводу та обладнання.

18. Акти про випробування обладнання телефонізації, радіофікації, телебачення, сигналізації та автоматизації.

19. Акт про готовність до експлуатації ліфтів.

20. Акти прийняття технологічного обладнання: акт комісії про прийняття устаткування після індивідуального випробування; акт комісії про прийняття устаткування після комплексного випробування; акт комісії щодо проведення пусконалагоджувальних робіт.

21. Акти прийняття робіт з герметизації вводів інженерних комунікацій.

22. Акти на приховані будівельно-монтажні роботи та акти про прийняття відповідальних конструкцій.

23. Акти за результатами радіаційного обстеження приміщень на: рівень ПЕД зовнішнього гамма-випромінювання; ЕРОА «радону-222».

24. Акт про закладення проектної документації до страхового фонду документації, якщо такий об’єкт будівництва входить до переліку об’єктів і споруд, за якими проектна документація закладається до страхового фонду документації.

25. Архітектурно-технічний паспорт об’єкта.

26. Довідка бюро технічної інвентаризації.

27. Довідка про інвестиційну вартість об’єкта будівництва.

28. Довідка про виконання робіт з упорядкування і озеленення території.

29. Документи, що свідчать про відповідність матеріалів, конструкцій і виробів, які використані під час виконання будівельно-монтажних робіт.

30. Журнали виконання робіт, авторського нагляду, матеріали перевірок органами державного нагляду в процесі будівництва.

31. Звіт про науково-технічне супроводження (для об’єктів експериментального будівництва).

32. Протокол дослідження питної води.

33. Схема фактичного розташування інженерних мереж.

Примітка.

У разі якщо ДБН, СНиП, ДСТУ, ТУ передбачена інша документація, вона також надається приймальній комісії.

 

Начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції О. Бондаренко

 

КОМЕНТАР

 

Усі 3 листи Мінрегіонбуду, що коментуються, стосуються безпосередньо порядку прийняття об’єктів будівництва в експлуатацію.

Так, у першому листі —

лист Держархбудінспекції від 15.01.2009 р. № 22/7-185 — ДАБІ дає роз’ясненя щодо цієї процедури на на перехідний період — кінець 2008 — початок 2009 року (текст листа та коментар до нього див. на с. 7 цього номера газети).

Нагадаємо, що наприкінці 2008 року Кабміном було прийнято новий нормативний акт у сфері дозвільних документів —

постанова КМУ «Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів» від 08.10.2008 р. № 923, яка набрала чинності з 1 січня 2009 року. До цього часу діяв інший документ — постанова КМУ «Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів» від 22.09.2004 р. № 1243.

На виконання

нового Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів Мінрегіонбуд:

наказом від 24.12.2008 № 637

затвердив:

— Перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків;

— Перелік виконавчої та іншої документації, що надається приймальній комісії при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів;

наказом від 10.12.2008 № 575

затвердив форми*:

— заяви замовника об'єкта будівництва, на підставі якої утворюється комісія з прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта;

— акта готовності об'єкта до експлуатації, яким оформляються результати роботи приймальної комісії. Цей акт оформляється замовником і підписується головою та членами приймальної комісії;

— свідоцтва про відповідність збудованого об'єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, яке видається замовнику на підставі вищезазначеного акта інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю протягом двох робочих днів від дати його підписання. Дата видачі такого свідоцтва є датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта.

* Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України «Про затвердження форм свідоцтва про відповідність збудованого об’єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, заяви замовника об’єкта будівництва, акта готовності об’єкта до експлуатації» від 10.12.2008 р. № 575 (у цьому номері газети не публікується).

У зв'язку з прийняттям вищезазначених

наказів Мінрегіонбуд визнав таким, що втратив чинність , наказ Державного комітету України з будівництва та архітектури від 27.01.2005 № 21 «Про затвердження форм актів з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, Переліку виконавчої та іншої документації, що надається державній приймальній, робочій комісіям при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, Переліку внутрішніх опоряджувальних робіт у квартирах, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом житлових будинків, в яких квартири та інші приміщення побудовані за кошти фізичних та юридичних осіб».

Обидва накази набрали чинності з 31 січня 2009 року

.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі