Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Роз’яснення Мінрегіону щодо проблемних питань, що виникають під час приєднання об’єктів до систем централізованого водопостачання та/або водовідведення

Редакція ББ
Будівельна Бухгалтерія Квітень, 2013/№ 7
Друк
Роз'яснення

Роз’яснення Мінрегіону щодо проблемних питань, що виникають під час приєднання об’єктів до систем централізованого водопостачання та/або водовідведення

 

Роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України не містить номера та дати. (Текст його розміщено на офіційному сайті — див. на www.minregion.gov.ua, вкладки Головна сторінка/Житлово-комунальне господарство/Водопостачання/Роз’яснення Мінрегіону щодо проблемних питань, що виникають під час приєднання об’єктів до систем централізованого водопостачання та/або водовідведення.)

 

Процедура приєднання об’єктів до систем централізованого питного водопостачання та водовідведення визначена Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженими наказом Мінжитлокомунгоспу 27.06.2008 р. № 190, зареєстрованим у Мін’юсті 07.10.2008 р. за № 936/15627, не передбачає отримання споживачами жодних документів дозвільного характеру.

Разом із тим у статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що проектна документація на будівництво об’єктів не потребує погодження державними органами, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, юридичними особами, утвореними такими органами.

Згідно зі статтею 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» виключно законами, які регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру, встановлюються необхідність одержання документів дозвільного характеру та їх види.

Ані Переліком документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, наведеним у додатку до Закону України від 19.05.2011 р. № 3392-VI, ані іншими законами України не передбачено норм щодо погодження проектної документації виробниками/виконавцями послуг з централізованого водопостачання і водовідведення як умову приєднання до відповідних систем чи отримання дозволу на таке приєднання.

Вимагання виробниками послуг з централізованого водопостачання та водовідведення отримання будь-яких дозволів чи погоджень проектної документації для приєднання об’єктів до відповідних систем не є правомірним.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі