Нормативний акт Національний класифікатор України ДК 016:2010 «Державний класифікатор продукції та послуг» (чинний з 01.01.2012 р.)

Загальний розділ

Загальні положення Секція A «Продукція сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства» (розділи 01–03) Секція B «Продукція добування корисних копалин і розробляння кар'єрів» (розділи 05–09) Секція C «Продукція переробної промисловості» (розділи 10–33) Абетковий покажчик від А до З до секції C (ч. 1) Абетковий покажчик від А до З до секції C (ч. 2) Абетковий покажчик від А до З до секції C (ч. 3) Абетковий покажчик від З до Н до секції C (ч. 1) Абетковий покажчик від З до Н до секції C (ч. 2) Абетковий покажчик від З до Н до секції C (ч. 3) Абетковий покажчик від Н до Р до секції C (ч. 1) Абетковий покажчик від Н до Р до секції C (ч. 2) Абетковий покажчик від Н до Р до секції C (ч. 3) Абетковий покажчик від Р до Я до секції C (ч. 1) Абетковий покажчик від Р до Я до секції C (ч. 2) Абетковий покажчик від Р до Я до секції C (ч. 3) Секція D «Енергія електрична, газ, пара та кондиційоване повітря» (розділ 35) Секція E «Водопостачання; каналізація, поводження з відходами та послуги щодо рекультивування» (розділи 36–39) Секція F «Об'єкти будівельні та будівельні роботи» (розділи 41–43) Секція G «Послуги щодо оптової та роздрібної торгівлі; послуги щодо ремонтування автотранспортних засобів і мотоциклів» (розділи 45–47) Секція H «Послуги щодо транспортування та зберігання» (розділи 49–53) Секція I «Послуги щодо тимчасового розміщування та забезпечування харчуванням» (розділи 55–56) Секція J «Послуги телекомунікаційні та інформаційні» (розділи 58–63) Секція K «Послуги фінансові та страхові» (розділи 64–66) Секція L «Послуги, пов’язані з нерухомістю» (розділ 68) Секція M «Послуги щодо професійної, наукової та технічної діяльності» (розділи 69–75) Секція N «Послуги адміністративні та послуги щодо надання допомоги» (розділи 77–82) Секція O «Послуги у сфері державного керування та оборони; послуги у сфері обов'язкового соціального страхування» (розділ 84) Секція P «Послуги у сфері освіти» (розділ 85) Секція Q «Послуги у сфері охорони здоров'я та соціальної допомоги» (розділи 86–88) Секція R «Послуги у сфері мистецтв, видовищно-розважальної та відпочинкової діяльності» (розділи 90–93) Секція S «Послуги інші» (розділи 94–96) Секція T «Послуги домашніх господарств як роботодавців; товари та послуги, що їх виробляють/надають домашні господарства для власного вжитку, різноманітні» (розділи 97–98) Секція U «Послуги екстериторіальних організацій і органів» (розділ 99)
Реклама
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі