Нормативний акт Митний кодекс України

Стаття 73-10. Моніторинг відповідності умовам, визначеним в авторизації для поміщення товарів у митний режим

Автор : Верховна Рада України

1. Митні органи мають право здійснювати виїзд на обєкти підприємств, яким надано авторизацію для поміщення товарів у митний режим та/або передано права та обовязки за такою авторизацією, з метою перевірки дотримання умов, визначених в авторизації, у тому числі проводити перевірку:

1) товарів, поміщених у митний режим, їх обліку та зберігання;

2) зберігання документів та ведення облікових записів щодо таких товарів;

3) здійснення операцій із товарами, найменування та обовязкового обсягу виходу продуктів виробництва або переробки, залишків та відходів, що утворюються в результаті здійснення операцій з виробництва або переробки товарів;

4) фактичного використання товарів за кінцевим (цільовим) призначенням.

2. Моніторинг відповідності умовам, визначеним в авторизації для поміщення товарів у митний режим, завершується в разі:

1) прийняття митним органом рішення про дотримання вимог митного режиму відповідно до частини четвертої статті 739 цього Кодексуу разі поміщення товарів у митний режим імпорту (у частині процедури кінцевого використання) або переробки на митній території;

2) завершення митного режиму відповідно до статті 738 цього Кодексуу разі поміщення товарів у митний режим тимчасового ввезення або переробки за межами митної території.

У разі якщо товари, поміщені в митний режим імпорту (у частині процедури кінцевого використання), є товарами, які за своїми характеристиками придатні для багаторазового (повторного) використання, підприємство підлягає моніторингу відповідності щодо дотримання умови до використання таких товарів за кінцевим (цільовим) призначенням протягом двох років після прийняття митним органом рішення про дотримання вимог митного режиму відповідно до частини четвертої статті 739 цього Кодексу.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з ліцензійним договором та договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa ic-prostir

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі